w ,

„Nie kłamiemy, panie pośle” – Nitras znów mija się z prawdą!

„Poseł Sławomir Nitras wyjaśnia, że opuścił grupę z Sokiem z Buraka, gdy tylko dowiedział się, że w niej jest (minionej nocy). Nazwisko piszemy wielką literą, ale przede wszystkim nie kłamiemy, panie pośle. Nic pana nie nauczyła sytuacja z posłanką Żukowską” – pisze na Twitterze red. Marcin Dobski ujawniając kulisy kłamstwa Sławomira Nitrasa. 

Chodzi o grupę współtworzoną przez parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej, której założycielem była przestępcza strona zajmująca się hejtem – Sok z Buraka. Administrator Soku z Buraka udostępniał na grupie materiały, które posłowie później mieli udostępniać na swoich prywatnym profilach w mediach społecznościowych. Oskarżeni o taką działalność posłowie zaczęli się wypierać, pisać, że nigdy nie uczestniczyli w takiej działalności – Nitras nie kłamał pierwszy raz w ciągu ostatnich dni, niedawno został złapany na kłamstwie przez Partię RAZEM.

 

Tuż po ujawnieniu całej afery poseł Cezary Tomczyk zablokował red. Dobskiego a Sławomir Nitras ukrył swoje konto za kłódką (ograniczył do niego dostęp), co robił? Usuwał wpisy?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Po ujawnieniu przez dziennikarza działania grupy posłów z PO z hejterskim Sokiem z Buraka, posłowie uciekają z grup jak szczury!

Poseł Platformy przyparty do muru ws. Soku z Buraka! [WIDEO]