w , ,

Niemcy: 10-letnie dzieci imigrantów napadły na księży. W ruch poszły kamienie!

Wikary z Etiopii nie będzie mile wspomniał swojej ostatniej wizyty w małym niemieckim miasteczku. Pojawienie się 47-letniego etiopskiego duchownego, ubranego w tradycyjny habit z widocznym krzyżem na szyi nie spodobało się grupie nastolatków.

Etiopski duchowny szedł w stronę prawosławnej kapliczki w towarzystwie miejscowego księdza. W pewnym momencie księża wyjęli aparaty fotograficzne z zamiarem zrobienia zdjęć chłopcom. Agresywni nastolatkowie zaczęli rzucać w stronę księży kamieniami i wszystkim co leżało w pobliżu. Rzucający w stronę duchownych mieli krzyczeć „Allahu akbar”!

Do zdarzenie doszło w miasteczku Raunheim koło Frankfurtu nad Menem. Miejscowa policja informuje, iż agresywni chłopcy byli w wieku… 10-12 lat.

Alexandra Rang, właścicielka rosyjskiego hotelu w Raunheim, która sfinansowała prawosławną kapliczkę powiedziała, iż nigdy nie przypuszczała, że ktoś tak może potraktować osoby duchowne.

Natomiast dr Isack Majura, jeden z pracowników socjalnych oświadczył, że zrobi wszystko by zidentyfikować nieletnich napastników. – To zachowanie absolutnie nie do przyjęcia. Majura dodał jednak, w typowym ostatnio tonie dla zachodnioniemieckich urzędników, że „prawdopodobnie był to przypadek incydentalny, który nie powinien zepsuć pozytywnych relacji chrześcijańsko-muzułmańskich w jego lokalnej społeczności”.

Za: pch24.pl

Plaga przestępczości w Niemczech. Obywatele ze strachu kupują broń odstraszającą

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wojciech Sumliński ujawnia rolę Bronisława Komorowskiego w WSI i fundacji Pro Civili [WIDEO]

Młode Kurdyjski walczą na pierwszym froncie z ISIS. A gdzie są ich mężowie? [WIDEO]