Niemcy. Imigranci położyli się na drodze, bo nie otrzymali domu tylko mieszkanie. - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Niemcy. Imigranci położyli się na drodze, bo nie otrzymali domu tylko mieszkanie.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Rodzina uchodźców z Iraku zablokowała ruch na głównej ulicy w niemieckim mieście Karben, a ojciec żądał ich rozjechania, ponieważ urzędniczka socjalna stwierdziła, że będą musieli pozostać w opłacanym przez gminę 50-metrowym mieszkaniu. Domagają się domu z ogródkiem.

Kilka dni temu przybyli do Europy, dopiero co osiedlili się w Niemczech, za darmo otrzymali 50 metrowe mieszkanie a teraz protestują ponieważ chcą za darmo dom. Młody Polaku, zamiast brać kredyt na całe życie aby zapewnić sobie własne cztery kąty, jedź do Syrii czy Somalii i przybywaj do Niemiec jako imigrant, lepiej na tym wyjdziesz! Bezczelność imigrantów chyba nie ma granic, domaganie się czegokolwiek od państwa, w którym nie zapłacili ani centa podatku jest poniżej wszelkie racjonalnej krytyki.

ZOBACZ: SKANDALICZNY paszkwil arabskiej telewizji Al Jazeera o Polsce! Porównano nas do nazistów!

Na miejsce “protestu” bardzo szybko przyjechała policja i usunięto z drogi mężczyznę razem z jego rodziną. Irakijczyk nie zamierza jednak spocząć i planuje kontynuować protest przed ratuszem. Znając niemieckie realia, burmistrz bojąc się bycia oskarżonym o rasizm szybko znajdzie dom z ogródkiem i sprzątaczką dla nowych, islamskich przybyszów. Patologia.

Źródło: http://ndp.fnp.de/

mieszkaniePolacy

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,585FaniLubię
18,051ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy