Niemcy. Imigranci położyli się na drodze, bo nie otrzymali domu tylko mieszkanie.

8
54731

Rodzina uchodźców z Iraku zablokowała ruch na głównej ulicy w niemieckim mieście Karben, a ojciec żądał ich rozjechania, ponieważ urzędniczka socjalna stwierdziła, że będą musieli pozostać w opłacanym przez gminę 50-metrowym mieszkaniu. Domagają się domu z ogródkiem.

Kilka dni temu przybyli do Europy, dopiero co osiedlili się w Niemczech, za darmo otrzymali 50 metrowe mieszkanie a teraz protestują ponieważ chcą za darmo dom. Młody Polaku, zamiast brać kredyt na całe życie aby zapewnić sobie własne cztery kąty, jedź do Syrii czy Somalii i przybywaj do Niemiec jako imigrant, lepiej na tym wyjdziesz! Bezczelność imigrantów chyba nie ma granic, domaganie się czegokolwiek od państwa, w którym nie zapłacili ani centa podatku jest poniżej wszelkie racjonalnej krytyki.

ZOBACZ: SKANDALICZNY paszkwil arabskiej telewizji Al Jazeera o Polsce! Porównano nas do nazistów!

Na miejsce “protestu” bardzo szybko przyjechała policja i usunięto z drogi mężczyznę razem z jego rodziną. Irakijczyk nie zamierza jednak spocząć i planuje kontynuować protest przed ratuszem. Znając niemieckie realia, burmistrz bojąc się bycia oskarżonym o rasizm szybko znajdzie dom z ogródkiem i sprzątaczką dla nowych, islamskich przybyszów. Patologia.

Źródło: http://ndp.fnp.de/

mieszkaniePolacy

Komentarze:

komentarzy

8 COMMENTS

 1. Jak to dobrze, że jest w Europie ktoś taki jak pani Michelina: anonimowy
  szczekacz albo płatny troll. Bez takich osób niestety mielibyśmy silną
  Europę która swoje szczytne wartości umiałaby rozpropagować na resztę
  świata. Tymczasem..no cóż. plugawe lewactwo niszczy tą siłę która
  umiałaby faktycznie pomóc potrzebującym a zablokować napływ złej
  wartości.
  Podziękujmy wspaniałej Michaelinie!!!

 2. Prawicowy internet – wiec i artykuł zaklamany a stado baranow wam wierzy. Niby podajecie linka do FNP, ale opisujecie wydarzenia i przede wszystkim domysly, ktore nie mialy miejsca! Myslicie, ze nikt nie przyczyta artykulu zrodlowego? No fakt, stado baranow, wiec kto mialby czytac.
  Jedyna prawdziwa informcja, ktora podaliscie, to to ze jakas rodzina zaprotestowala na ulicy domagajac sie domu zamiast 50 metrowego mieszkania. Reszta to klamstwa wyssane z palca.

  1. “Irakijczyk nie zamierza jednak spocząć i planuje kontynuować protest przed ratuszem”
  w oryginalnym tekscie FNP nie ma nic na temat KONTYNUOWANIA strajku. Wrecz przeciwnie – czemu w waszym artykule nie ma informacji, ze gmina zagrozila rodzicom odebranie dzieci, jak dalej beda odstawiac takie numery?
  Irakijczyk NAJPIERW protestowal SIEDZAC przed ratuszem, potem polozyl sie na ulicy.

  2. “za darmo otrzymali 50 metrowe mieszkanie a teraz protestują ponieważ chcą za darmo dom”
  Mieszaknie w dzielnicy przemyslowej w zbiorowej noclegowni dla uchodzcow. W IRAKU obiecano im, ze dostana dom. Coz, sa glupi to uwierzyli przemytnikom.

  3. “Znajac niemieckiego realia burmistrz bojąc się bycia oskarżonym o rasizm szybko znajdzie dom z ogródkiem”
  W artykule do podanego przez was zrodla jest klarowna informacja, ze burmistrz oznajmil, ze nie ma ABSOLUTNIE ZADNEGO ZROZUMIENIA dla tych roszczen, ktore sa calkowicie bezpodstawne, i potraktowal owa iracka rodzine, jak KAZDA inna rodzine z podobnym problemem – DOMU NIE DOSTANA; MAJA MIESZKAC GDZIE MIESZKAJA A JAK IM SIE NIE PODOBA, TO BURMISTRZ ZAPROPONOWAL, ZEBY SPAKOWALI MANATKI I WROCILI TAM SKAD PRZYJECHALI.

  4. “Młody Polaku, zamiast brać kredyt na całe życie aby zapewnić sobie własne cztery kąty”
  W Niemczech wlasne cztery katy maja tylko najbogatsi, lub Ci ktorzy odziedziczyli po bogatych rodzicach lub dziadkach. Reszta wynajmuje a posiadanie wlasnego mieszkania jest fanaberia.

  Dla zainteresowanych:
  http://ndp.fnp.de/rhein-main/Es-besteht-die-Moeglichkeit-auszureisen;art801,1948539
  http://ndp.fnp.de/lokales/wetterau/Sitzstreik-Fluechtlinge-fordern-eigenes-Haus;art677,1940890

 3. Nie mogę znaleźć po linku oryginalnej informacji. Jeśli ktoś mógłby wysłać odnośnik bezpośredni, byłbym wdzięczny. Czysta ciekawość :)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here