w , ,

Niemcy: poprawność polityczna kontratakuje. „Pan Jezus urodził się pośród meczetów”…

Poprawność polityczna w Niemczech dawno już przekroczyła wszelkie granice. Tym razem zaskoczenie jest o tyle duże, że sprawa dotyczy narodzin Pana Jezusa. Zdaniem autorów książeczki dla dzieci, Chrystus narodził się pośród muzułmańskich meczetów. Internauci zwracają uwagę na kuriozalność grafiki, ponieważ islam powstał dopiero 600 lat później.

ZOBACZ: Dokąd zmierza kultura laicyzującej się Europy? Książka Lisickiego: “Poza polityczną poprawnością. Polska, Europa i Kościół między nihilizmem a islamem”

W Niemczech poprawność polityczna po raz kolejny przekroczyła kolejne granice. Tym razem internauci opublikowali zdjęcie jednej ze stron książeczki dla dzieci, opowiadającej o historii Świętej Rodziny. Na rysunku widać postaci Maryi i św. Józefa, pochylające się nad nowo narodzonym Panem Jezusem. Z kolei nad nimi rozpościera się wielka gwiazda betlejemska. Nie byłoby niczego zdrożnego w przedstawionym rysunku, gdyby nie budowle widniejące w tle.

Zdaniem wydawców książeczki dla dzieci i autora rysunku, Pan Jezus urodził się w otoczeniu islamskich meczetów. Kuriozalności tej sprawie dodaje fakt, że islam powstał dopiero ok. 600 lat później. Wedle wierzeń i tradycji muzułmanów, wersety Koranu zostały „objawione” Mahometowi pomiędzy 610 a 630 rokiem.

ZOBACZ: Wielki marsz Brytyjczyków przeciwko islamizacji pozostał niezauważony przez lewicowe media!

Wszystko wskazuje na to, że może być to „ukłon” w stronę muzułmańskiej społeczności zamieszkującej Niemcy, która z każdym rokiem przybiera na liczebności. Islamska populacja w kraju naszych zachodnich sąsiadów została powiększona również na skutek decyzji Angeli Merkel o przyjmowaniu każdej ilości imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.

Za: pch24.pl

#Islamizacja na żywo, radni brytyjskiego Oldham odmawiają islamskie modły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Sąd Najwyższy wydał wyrok korzystny dla grup przestępczych wyłudzających VAT. Skarb Państwa stracił miliardy.

Upaństwowienie dzieci w Niemczech niczym za III Rzeszy. Jugendamty rosną w siłę!