foto: por R.Suchy
w ,

Norymberga dla komuny! Minister Macierewicz oczekuje rozliczeń z czerwonym totalitaryzmem

Wyrok norymberskiego trybunału jest niepełny, gdyż nie obejmuje ludobójstwa dokonanego przez komunistów – powiedział na obchodach rocznicy 17 września roku 1939 Antoni Macierewicz. Szef MON przypomniał, że gdyby nie sowiecka inwazja i udział w II Wojnie Światowej, losy zarówno polski jak i świata potoczyłyby się inaczej.

Zdaniem ministra obrony gdyby nie zdradziecki atak Związku Sowieckiego w oparciu o umożliwiający zniszczenie Europy pakt Ribbentrop-Mołotow, mogłoby nawet nie dojść do zbrodni Holokaustu. Dlatego też koniecznym jest rozliczenie „czerwonego” totalitaryzmu na podobnych zasadach jak w Norymberdze rozliczono narodowych socjalistów.

ZOBACZ: BARDZO WAŻNA DEKLARACJA! „Armia musi być zdolna samodzielnie obronić Ojczyznę. I będzie” – zapowiada minister Macierewicz

Antoni Macierewicz zwrócił uwagę, że od kilku lat krytykuje się jednego z agresorów akceptując agresję ze strony drugiego – ZSRR. Jego zdaniem czas zerwać z taką polityką – także w skali globalnej, gdyż polską krew na rękach mają nie tylko Niemcy.

Należy rozliczyć totalitarny reżim komunistyczny, który działał także z nienawiści do niepodległego państwa polskiego. Przez lata nie można było wyrażać prawdy o tych wydarzeniach – dodał minister przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie.

Źródło: rmf24.pl, pch24.pl

Oto dlaczego atakują Antoniego Macierewicza! Zwiększenie wydatków na obronność do ponad 2% PKB!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polska buduje koalicję państw walczących przeciwko koncernom unikającym podatków

PILNE! Imigranci z Afganistanu w Niemczech napadli i brutalnie zgwałcili 16-latkę