Nowy sondaż prezydencki IBRIS dla Onetu. To dlatego opozycja nie chce wyborów! - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Nowy sondaż prezydencki IBRIS dla Onetu. To dlatego opozycja nie chce wyborów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Jeśli zastanawiacie się dlaczego opozycja tak ostro protestuje przeciwko przeprowadzeniu wyborów 10 maja, to odpowiedź macie poniżej, to wyniki ostatniego sondażu dla Onetu, czyli portalu, któremu bardzo trudno zarzucić sprzyjanie rządowi. To pierwszy sondaż, w którym Małgorzata Kidawa-Błońska została wyprzedzona przez Władysława Kosiniaka-Kamysza. Największa partia opozycyjna traci zatem swojego kandydata w potencjalnej drugiej turze wyborów.

Sondaż prezydencki IBRIS dla Onetu: Andrzej Duda – 53 proc. Władysław Kosiniak-Kamysz – 12,6 proc. Małgorzata Kidawa-Błońska – 11,4 proc. Robert Biedroń – 7,3 proc. Szymon Hołownia – 5,5 proc. Krzysztof Bosak – 3,2 proc.

– Głosowanie korespondencyjne to dodatkowa gwarancja powszechności prawa wyborczego. Chcemy, aby było ono dostępne dla osób, które nie miały do tej pory możliwości pójścia do lokalu wyborczego np. z powodów zawodowych. – mówił podczas konferencji prasowej poseł Marek Wójcik. Było to w 2013 roku, konferencję prasową otwierała Małgorzata Kidawa Błońska. Już wiecie dlaczego nagle zmienili zdanie nt. głosowania korespondencyjnego?

To wideo z 2013 robi furorę! Platforma Obywatelska proponuje WSZYSTKIM obywatelom głosowanie korespondencyjne

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,135FaniLubię
17,902ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Mazurek do Tuska: “Faryzeuszu, lepiej abyś dzisiaj milczał!”

0
„Dziesięć lat smoleńskiej wojny domowej wystarczy. Wyrzec się złych emocji i zacząć na nowo budować wspólnotę – to byłby najlepszy hołd złożony wszystkim ofiarom...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy