Za: okładka tygodnika wSieci
w , ,

O Polsce w USA: „Polska przyjmie emigrantów z Europy, nie z Afryki ani Arabii!”

Minister spraw zagranicznych Polski Witold Waszczykowski powiedział, że Polska chętnie powita migrantów z biednych i dotkniętych konfliktem europejskich krajów sąsiednich, ale będzie się sprzeciwiać naciskom Unii Europejskiej w kwestii przyjęcia obowiązkowej kwoty migrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.

„Polska jest otwarta na migracje. W ubiegłym roku na przykład wydaliśmy 1267000 wiz Ukraińcom. Połowa z tych wizy to zezwolenia na pracę”, tak cytuje Daily Express wywiad jakiego pan Waszczykowski udzielił rosyjskim mediom.

„Jesteśmy otwarci na migrację nie tylko z Ukrainy, ale także z Białorusi i innych krajów, ale nie chcemy uczestniczyć w obowiązkowym procesie relokacji migrantów pochodzących z Bliskiego Wschodu i Afryki.”

https://www.youtube.com/watch?v=uDPh-cRf84g

„Poland would rather take sanctions than migrants.” –

Breitbart London, przypomina wypowiedź ministra Błaszczaka z maja br.

„Good for Poland. They know those migrants will destroy Poland FOREVER!” – tak brzmiał jeden z komentarzy do tej wypowiedzi.

Przypomina się też wypowiedź Prezydenta Czech – Miloš Zeman powiedział, że „nie ma nic przeciwko imigrantom, którzy przyjeżdżają do pracy, którzy mają podobny język i podobną kulturę, jak nasza”.  Powołał się na wspólnotę ukraińską, a nawet społeczność wietnamską, które mają właściwą postawę wobec swojego kraju – gospodarza. „Ale nie chcę imigrantów pochodzących z innych kultur, które przyjeżdżają po świadczenia społeczne, a nie do pracy”, dodał: „Muzułmanie powinni pozostawać w krajach, w których żyją i powinni w nich pracować ale nie powinni przyjeżdżać do Europy, gdzie  pracować nie chcą”.

Przytacza się też opinie Węgier. „Hungary will welcome „true refugees” from Germany, France etc. who want to find the Europe they have lost” at home.

Premier Węgier Wiktor Orban stwierdził, że jego kraj przyjmie z otwartymi ramionami zachodnich Europejczyków uciekających przed masową imigracją i „zarządcami globalistycznej polityki”. „Przyjmiemy  prawdziwych uchodźców” – powiedział, Niemców, Holendrów, Francuzów i Włochów którzy chcieliby uciec przed straszliwymi politykami i dziennikarzami forsującymi brukselskie mrzonki, którzy tu na Węgrzech chcieliby odnaleźć  Europę jaka zaginęła w ich rodzinnych krajach.

Wiktor Orban o politycznej poprawności. Europa jest intelektualnie rozbrojona w obliczu inwazji islamskiej!

Polska, Czechy i Węgry faktycznie  przeciwstawiają się temu, co UE próbuje zrealizować czyli  planowi Sorosa mającego na celu rozprowadzenia migrantów po całym kontynencie – chcą i otwierają drzwi swych krajów „prawdziwym uchodźcom” uciekającym z wielokulturowej Europy  Zachodniej.

PS. To wojna etniczna. Marksiści zdecydowali się dokonać eksterminacji europejskiego genotypu poprzez masową islamizację; Pozostałe 90% ludzkości zachowuje swój własny poziom etniczny. Marksiści przeprowadzają największą etniczną czystkę w historii ludzkości: ludność Europy jest tego nieświadoma.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/nathanel/o-polsce-w-usa-polska-przyjmie-emigrantow-z-europy-nie-z-afryki-ani-arabii
Nathanel ©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dziennikarz TVP Info wylewa na wizji Tigera. Zgniecioną puszkę rzuca za siebie [WIDEO]

Maspex to nie tylko Tiger, to również Tymbark dodawany do skrajnej „Gazety Wyborczej”