fot. Facebook
w , ,

„Obłapiali ofiary i dotykali w intymne miejsca” – islamscy imigranci na koncercie w Niemczech!

Imigranci znowu dają o sobie znać. Jak podaje „The Independent” w sobotę podczas festiwalu Schlossgrabenfest w niemieckim Darmstadt kilkadziesiąt kobiet stało się ofiarami napaści na tle seksualnym. Trzy kobiety zgłosiły się na policję w dniu festiwalu, kolejne złożyły zawiadomienia we wtorek. Ale policja spodziewa się kolejnych zgłoszeń.

Kobiety zgodnie zeznały, że sprawcy działali w małych grupach liczących maksymalnie 10 osób – podała miejscowa policja. Mężczyźni „zachowywali się nieobyczajnie, obłapiali ofiary i dotykali je w intymne miejsca” – informuje portal internetowy hessenschau.de. Według poszkodowanych napastnicy mieli wygląd „południowoazjatycki”. Niektóre niemieckie portale piszą, że chodzi o Pakistańczyków.

Ataki miały podobny charakter do tych z zabawy sylwestrowej w Kolonii i innych miastach, kiedy około 1000 kobiet było zaczepianych i molestowanych przez mężczyzn o „południowej urodzie”. Kobiety w Darmstadt były przez imigrantów otaczane, molestowane, ale również okradane. Policja do tej pory schwytała trzech Pakistańczyków w wieku pomiędzy 28-31 lat. Nadal poszukiwani są trzej inni zamieszani w wydarzenia.

Zobaczcie wideo z wydarzenia, ciężko dopatrzyć się tam rodowitego Niemca, sami imigranci…

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

Imigranci „bawią się” Europejkami!

„Taharrush” to nic innego jak grupowe molestowanie, które znane jest w krajach arabskich od kilku lat. Polega ona na otoczeniu kobiety w miejscu publicznym. Najpierw mężczyźni zaczynają krzyczeć na swoją „wybrankę”, obrażają ją, później zaczyna się napastowanie, kończące się często na gwałcie.

„Taharrush” pierwszy raz było zaobserwowane podczas protestów w czasie „arabskiej wiosny” w Egipcie w 2011 roku. Wtedy reporterka CBS została ofiarą takiej „zabawy”. Napadnięto na nią na Placu Tahrir w Kairze. Została odcięta od kamerzysty, z którym pracowała. Otoczył ją tłum 200 mężczyzn, którzy dotykali ją i nawoływali do dalszej przemocy seksualnej. Wszystko trwało około 40 minut. Dziennikarka przez cały ten czas była napastowana, nie mogła wydostać się ze środka.

https://www.youtube.com/watch?v=UgWO6YPQqxw

Mechanizm takiego działania jest przerażający – podczas ataku ofiara jest tak zdezorientowana, że często napastnikom udaje się ją obrabować. Nierzadko kobieta jest również gwałcona. Wszystko to dzieje się w miejscu publicznym, a ucieczka staje się niemal niemożliwa

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻSzwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

Źródła: jihadwatch.org – niezalezna.pl – friatider.se

https://www.youtube.com/watch?v=0A1vHeHGIpI

Za: dzienniknarodowy.pl, tvn24.pl

Co myślisz?

Państwo islamskie sprzedaje niewolnice seksualne online!

Winnicki: Trzeba się bronić przed radykalnym, wahabickim islamem!