W piątek wieczorem poinformowano, że zmarła druga osoba zarażona koronawirusem w Polsce – to 73-letni pacjent z Wrocławia. Do tej pory w Polsce odnotowano 84 chore osoby. Dwoje pacjentów zmarło. W tej sytuacji zakażone koronawirusem w Polsce są 82 osoby. Rząd i Prezydent robią wszystko, aby zatrzymać pandemię w Polsce, aby jak najmniej osób ucierpiało, co w tym czasie robi opozycja? Sączy jad!

“Słyszę, że kandydat Duda codziennie ma przewidzianą wizytę w terenie. Dzisiaj w Ciechanowie z konferencją prasową. Jeździ z wieloosobową ekipą i rozwleka wirusa. Ale co tam zdrowie ludzi. Kampania ważniejsza. Wszyscy mamy ograniczyć do minimum kontakty ale Dudy to nie dotyczy” – pisze Sławomir Nitras.

“Gdy wielu ludzi za chwile będzie walczyć ożycie, A.Duda walczy na wirusie o głosy. Niektórzy twierdzą, ze mu się to opłaci. Nie byłbym taki pewny. Łatwo w takiej sytuacji przegiąć, a wtedy będzie kara” – dodaje druga hiena, Tomasz Lis.

Opozycja nie zdała najważniejszego testu – testu solidarności w okresie zagrożenia. Nie mam dobrego zdania o Nitrasie i Lisie, nigdy nie miałem, wręcz uważam, że osoby te nie powinny nigdy wypłynąć na szerszą wodę. Za Nitrasa się wstydzę, jako mieszkaniec i radny Szczecina, jedna to jedna z najbardziej obrzydliwych postaci polskiej polityki, miałem jednak nadzieję, że w takim przypadku zwyczajnie nie będzie się odzywać, tego wymaga dziś podstawowa godność…

Tak się wykuwa nowe elity! Pełne szacunku do drugiego człowieka, noszące w sercu Boga i Polskę! Kim jest minister Szumowski?

 

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here