w ,

Orban: czy każdy kraj musi stać się państwem imigracyjnym? czy też państwa członkowskie mają swą suwerenność?

– Spór w Unii Europejskiej o to, czy każdy kraj musi stać się państwem imigracyjnym, czy też państwa członkowskie mają swą suwerenność i mogą odmówić takiej przyszłości, dotyczy wolności – powiedział premier Węgier Viktor Orban.

Viktor Orban w Echo TV pokazał dokument, który, jak powiedział, jest sześciopunktowym planem amerykańskiego finansisty George’a Sorosa i w którym występuje postulat stworzenia Europy o mieszanej ludności. Według niego rząd Węgier musi zatem wystąpić przeciw rzeczywistemu planowi, oznaczającemu realne zagrożenie.

– My to szanujemy, jeśli chcecie dla siebie takiej przyszłości, państwa o mieszanej ludności. To wasza sprawa – zwrócił się do swoich oponentów. – Ale prosimy o jedno: wy też respektujcie fakt, że my chcemy innej przyszłości dla siebie i swoich dzieci – dodał.

Orban zaznaczył, że to, czy Węgrom wolno wybrać taką przyszłość, jest kwestią suwerenności i wolności. Jego zdaniem teraz wydaje się, że tego prawa do wolności odmawiają Węgrom ci, co chcą wymóc przepisy, za pomocą których można by przysyłać na Węgry imigrantów. – Choć tego nie chcemy – zaznaczył Orban.

Za: tvp.info

Viktor Orban: działania podejmowane przez UE wobec Polski są niegodne. To brak szacunku!

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

OBRONA KONIECZNA. Będzie można zabić BANDYTĘ, który wdziera się do Twojego domu!

Żydzi chcą od Polski zwrotu mienia. Wpływowa izraelska działaczka mówi o tym otwarcie