Za: Facebook, Lemingopedia
w ,

Oto Sławcio Nitras, 25-letni dyrektor gabinetu wojewody koszalińskiego. #Misiewicze

Wiele się ostatnio mówi o młodych, niedoświadczonych politykach, którzy wpychani są na państwowe stołki, przypomnijmy o jednym z nich! Sławcio Nitras z Połczyna-Zdroju. W 1998 ukończył studia w zakresie politologii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 1997–1998 pracował jako asystent w Instytucie Politologii i Filozofii US.

Od 1998 do 1999 był dyrektorem gabinetu wojewody koszalińskiego. Miał wówczas 25 lat i był młodszy od Bartłomieja Misiewicza. Czy politologię można nazwać studiami wyższymi? To chyba bardziej hobby? W latach 1999–2002 zasiadał w zarządzie Koszalińskich Kopalni Surowców Mineralnych „Kruszywa Koszalin” S.A. Z całą pewnością ten wybitny politolog miał kompetencje aby zarządzać kopalnią!

Dzisiaj Sławomir Nitras głośno krzyczy o #Misiewiczach w Prawie i Sprawiedliwości, zapomniał, że praktycznie całe swoje życie jest na utrzymaniu obywateli?

Poczytaj o wyczynach posła Nitrasa, zobacz jak się bawi za Twoje pieniądze:

Oczywiście to nie jedyny „Misiewicz” w Platformie Obywatelskiej:

Córka Rostowskiego była „Misiewiczem” na długo przed samym Misiewiczem. Wówczas jednak mało kto się tym przejmował

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

PiS publikuje listę afer koalicji PO-PSL a Kukiz pyta dlaczego ich jeszcze nie rozliczono?

Media na siłę próbują rozbić PiS poprzez skłócenie Kaczyńskiego z Macierewiczem. Dzisiaj wybory byłyby klęską obozu patriotycznego.