Za: Facebook, Lemingopedia
w ,

Oto Sławcio Nitras, 25-letni dyrektor gabinetu wojewody koszalińskiego. #Misiewicze

Wiele się ostatnio mówi o młodych, niedoświadczonych politykach, którzy wpychani są na państwowe stołki, przypomnijmy o jednym z nich! Sławcio Nitras z Połczyna-Zdroju. W 1998 ukończył studia w zakresie politologii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 1997–1998 pracował jako asystent w Instytucie Politologii i Filozofii US.

Od 1998 do 1999 był dyrektorem gabinetu wojewody koszalińskiego. Miał wówczas 25 lat i był młodszy od Bartłomieja Misiewicza. Czy politologię można nazwać studiami wyższymi? To chyba bardziej hobby? W latach 1999–2002 zasiadał w zarządzie Koszalińskich Kopalni Surowców Mineralnych „Kruszywa Koszalin” S.A. Z całą pewnością ten wybitny politolog miał kompetencje aby zarządzać kopalnią!

Dzisiaj Sławomir Nitras głośno krzyczy o #Misiewiczach w Prawie i Sprawiedliwości, zapomniał, że praktycznie całe swoje życie jest na utrzymaniu obywateli?

Poczytaj o wyczynach posła Nitrasa, zobacz jak się bawi za Twoje pieniądze:

Oczywiście to nie jedyny “Misiewicz” w Platformie Obywatelskiej:

Córka Rostowskiego była „Misiewiczem” na długo przed samym Misiewiczem. Wówczas jednak mało kto się tym przejmował

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

PiS publikuje listę afer koalicji PO-PSL a Kukiz pyta dlaczego ich jeszcze nie rozliczono?

Media na siłę próbują rozbić PiS poprzez skłócenie Kaczyńskiego z Macierewiczem. Dzisiaj wybory byłyby klęską obozu patriotycznego.