Oto Sławcio Nitras, 25-letni dyrektor gabinetu wojewody koszalińskiego. #Misiewicze - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Oto Sławcio Nitras, 25-letni dyrektor gabinetu wojewody koszalińskiego. #Misiewicze

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wiele się ostatnio mówi o młodych, niedoświadczonych politykach, którzy wpychani są na państwowe stołki, przypomnijmy o jednym z nich! Sławcio Nitras z Połczyna-Zdroju. W 1998 ukończył studia w zakresie politologii na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. W latach 1997–1998 pracował jako asystent w Instytucie Politologii i Filozofii US.

Od 1998 do 1999 był dyrektorem gabinetu wojewody koszalińskiego. Miał wówczas 25 lat i był młodszy od Bartłomieja Misiewicza. Czy politologię można nazwać studiami wyższymi? To chyba bardziej hobby? W latach 1999–2002 zasiadał w zarządzie Koszalińskich Kopalni Surowców Mineralnych „Kruszywa Koszalin” S.A. Z całą pewnością ten wybitny politolog miał kompetencje aby zarządzać kopalnią!

Dzisiaj Sławomir Nitras głośno krzyczy o #Misiewiczach w Prawie i Sprawiedliwości, zapomniał, że praktycznie całe swoje życie jest na utrzymaniu obywateli?

Poczytaj o wyczynach posła Nitrasa, zobacz jak się bawi za Twoje pieniądze:

Oczywiście to nie jedyny “Misiewicz” w Platformie Obywatelskiej:

Córka Rostowskiego była „Misiewiczem” na długo przed samym Misiewiczem. Wówczas jednak mało kto się tym przejmował

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,731FaniLubię
18,062ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy