w , ,

Pamiętacie imigrantów, którzy transmitowali gwałt na Facebooku? Nie zostaną deportowani ze Szwecji!

W styczniu dwóch islamskich imigrantów zostało aresztowanych za gwałt za Szwedce i transmitowanie go na żywo za pośrednictwem Facebooka. Nie zostaną deportowani do krajów swojego pochodzenia!

Przez trzy godziny młoda Szwedka była gwałcona przez ubogacających kulturowo jej kraj imigrantów z Bliskiego Wschodu. Całość transmitowana była live za pośrednictwem Facebooka. Miało to miejsce w miejscowości Uppsala, w której gwałty imigrantów powoli stają się codziennością. Szwecja: chłopiec zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Nie zostaną deportowani. ABSURDALNE tłumaczenie sądu!

Ostateczny wyrok w tej sprawie jeszcze nie zapadł ale prokurator Pontus Melander domaga się kary trzech lat pozbawienia wolności dla gwałcicieli oraz roku pozbawienia wolności dla filmującego. Czy to dużo? Film viralowo rozszedł się po Facebooku i bardzo wielu mieszkańców Uppsali go obejrzało. Dziewczyna ma zniszczone życie i świadomość, że już po kilku latach gwałciciele ponownie wrócą na wolność i będą utrzymywani z jej podatków…

Fragment nagrania:

Za: breitbart.com

Co myślisz?

3 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Tez o tym myslalem i podzielam twoje zdanie. Mysle ze nasz rzad nie jest az tak glupi i wie ze jak zaczna sie dziac zle rzeczy to i beda powstawac grupy ludzi ktorzy zaczna to zwalczac. Rzad moze bedzie mial zwiazane rece ale sprzeciw w narodzie bedzie widoczny a nad tym kontroli miec nie beda. Jedno jest pewne bedzie rozpierducha.

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Lewak z „Krytyki Politycznej” skazany! Musi zapłacić za szydzenie z polskiego hymnu narodowego

Imigrant w Szwecji dostaje więcej zasiłku niż statystyczny Polak zarabia w miesiąc na etacie!