w ,

Państwo islamskie będzie karać osoby obchodzące Wielkanoc. 20 batów!

Bagdad. Jabbar al-Mamouri jeden z liderów wojsk walczących z żołnierzami państwa islamskiego w Iraku, powiedział na łamach portalu internetowego IraqiNews.com, że ISIS zabroniło obchodzenia “spring celebrations”, czyli świąt powiązanych z rozpoczęniem wiosny oraz Wielkanocy. Dżihadyści uważają, że obchody chrześcijańskich świąt na władanym przez nich terenie są wbrew prawom i nakazom islamu, nawołują do wymierzania kary 20 batów dla osób, które złamią zakaz. Nieformalne państwo islamskie egzekwuje swoje prawa za pośrednictwem islamskiej milicji, składającej się z bojowników ISIS. Podobne patrole znamy z Europy: Austria. Patrol szariatu pobił mężczyznę, który bronił swojej żony i córki przed groźbami!

“Allah nie stworzył człowieka aby ten mógł się bawić. Celem stworzenia jest poddanie ludzi próbom trudów i modlitwy. Reżim prawa islamskiego musi być surowy w każdej dziedzinie życia. W islamie nie ma żartów. W islamie nie ma humoru. W islamie nie ma zabawy. Nie możemy odnajdywać zabawy i radości w sprawach poważnych.” – Ruhollah Musawi Chomejni (szyicki przywódca duchowny i polityczny, ajatollah, polityczny przywódca Iranu w latach 1979–1989)

W zeszłym roku w Niedzielę Wielkanocną bojownicy ISIS zaatakowali zabytkowy kościół asyryjskich chrześcijan we wsi Tel Nasri w północno-wschodniej Syrii. Wysadzono wówczas znaczną część budynku. Źródło: catholic.org

Za: syriacsnews.com

Warto w tym kontekście przypomnieć artykuł z portalu euroislam.pl sprzed dwóch lat: “Islamskie polowanie na wielkanocne jajka”. Cóż możemy z niego wyczytać? Otóż w Birmingham podczas świąt Wielkiejnocy grasowały złożone ze starszych chłopców, muzułmanów, „szwadrony moralności”, konfiskujące innym dzieciom wielkanocne jajka i zajączki. Jedna z brytyjskich matek opowiadała wówczas: „Moja córka niosła wielkanocne jajko jednemu z przyjaciół. Jeden chłopiec podbiegł do niej, złapał jajko i cisnął nim o ścianę”, Kobieta wyznała, że w szkole „zabronione są wszelkie rozmowy na temat Bożego Narodzenia i innych niemuzułmańskich świąt”. Jak powiedziała, „nauczyciele celowo przymykają na to oko”.

"Jezus zniszczy krzyż i podąży za Koranem!"
“Jezus zniszczy krzyż i będzie postępować zgodnie z Koranem”!”

Na tym jednym przykładzie widzimy zachowanie świata muzułmańskiego, chrześcijanie za obchodzenie swoich świąt na terenie gdzie obowiązuje szariat mogą zostać skazani na karę chłosty, a często również męczeńską śmierć. Kiedy islamiści przybywają do Europy, wówczas nie tylko dostają zasiłki socjalne, mieszkania, jedzenie, darmową edukację – wszystko opłacane z pieniędzy europejskiego podatnika – ale również wprowadzają w Europie swoje zasady. Obchodzenie świąt Wielkiejnocy czy postawienie choinki w centrum europejskiego miasta “obraża uczucia muzułmanów”. Co roku w okresie chrześcijańskich świąt kościoły w krajach Zachodniej Europy są atakowane przez islamską młodzież. Odpowiedź na takie zachowanie może być jedna. Natychmiastowe aresztowanie i odsyłanie całej rodziny zatrzymanego z powrotem na pustynię.

Dla poszerzenia tematu warto przeczytać artykuł: http://www.raymondibrahim.com/ (po angielsku) oraz odpowiedź na pytanie czy muzułmanie mogą obchodzić Wielkanoc: http://www.justaskislam.com/

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Europa znowu się poniża. Wieża Eiffla, Pałac Kultury w kolorach Belgii. Islamiści się przejęli!

Przypominamy! Belgia w 2013 roku zakazała Wielkanocy! Kraj skazany na islamizację!