w

Paradowska przerażona słowami o „Wielkiej Polsce”. Kapica: Dla nich najlepsza Polska to Polska słaba, skolonizowana!

Tomasz Kapica na Facebooku: Jeden z uczniów zaproszonych na Dzień Dziecka do Sejmu powiedział z mównicy „Niech żyje wielka Polska” co oburzyło red. Paradowską, która nazwała te słowa „przerażającymi”.

Dla nich, medialnych strażników III RP, najlepsza Polska to nie Polska wielka, tylko właśnie słaba, skolonizowana, pozbawiona własnej tożsamości, podporządkowana silniejszym, wojująca z religią chrześcijańską. Polska z siedzącymi przy korycie zabetonowanymi liberalno-lewackimi elitami, które bronią tej patologii, by samemu móc z niej czerpać korzyści dla siebie.
Ale ich czas już się kończy. I oni dobrze o tym wiedzą, dlatego będą krzyczeć jeszcze głośniej. Ale to już będzie tylko krzyk rozpaczy. Game over panie i panowie.

Przerażona Paradowska w Radio TOK FM tym, że z trybuny sejmowej z ust młodzieży padły takie słowa jak „Uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona”, „Niech żyje Wielka Polska”, „Mamy moralny obowiązek nieprzyjmowania nielegalnych imigrantów w trosce o nasze bezpieczeństwo”

A tutaj film z wypowiedziami młodych Polaków:

Za: dzienniknarodowy.pl

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Austriacki MSZ: Imigranci powinni być trzymani na wyspach!

Polska może być supermocarstwem – wywiad z Maxem Kolonko