Paradowska przerażona słowami o “Wielkiej Polsce”. Kapica: Dla nich najlepsza Polska to Polska słaba, skolonizowana!

1
20630

Tomasz Kapica na Facebooku: Jeden z uczniów zaproszonych na Dzień Dziecka do Sejmu powiedział z mównicy “Niech żyje wielka Polska” co oburzyło red. Paradowską, która nazwała te słowa “przerażającymi”.

Dla nich, medialnych strażników III RP, najlepsza Polska to nie Polska wielka, tylko właśnie słaba, skolonizowana, pozbawiona własnej tożsamości, podporządkowana silniejszym, wojująca z religią chrześcijańską. Polska z siedzącymi przy korycie zabetonowanymi liberalno-lewackimi elitami, które bronią tej patologii, by samemu móc z niej czerpać korzyści dla siebie.
Ale ich czas już się kończy. I oni dobrze o tym wiedzą, dlatego będą krzyczeć jeszcze głośniej. Ale to już będzie tylko krzyk rozpaczy. Game over panie i panowie.

Przerażona Paradowska w Radio TOK FM tym, że z trybuny sejmowej z ust młodzieży padły takie słowa jak “Uważam, że Unia Europejska powinna zostać zniszczona”, “Niech żyje Wielka Polska”, “Mamy moralny obowiązek nieprzyjmowania nielegalnych imigrantów w trosce o nasze bezpieczeństwo”

A tutaj film z wypowiedziami młodych Polaków:

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

1 COMMENT

  1. Co jej się w tym nie podoba? Chęć silnej Polski i obrona granic przed “nachodźcami” by zachować własną kulturę jest zła? Pewnie by wolała abyśmy wyzbyli się pamięci narodowej oraz otworzyli ja k Niemcy. Cóż … Powinno się suke wykopać z Polski …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here