w

Patryk JakiPatryk Jaki

Patryk Jaki obnaża hipokryzję Unii Europejskiej: Swoją bezczynnością wspieracie śmierć niewinnych dzieci [WIDEO]

Fot. Twitter

Patryk Jaki po raz kolejny obnażył hipokryzję w postępowaniu unijnych eurokratów. Polityk Solidarnej Polski zwrócił uwagę na podwójne standardy, jakimi kieruje się w swojej ocenie Unia Europejska. Porównał on podejście Brukseli do Polski w stosunku do jej rozwiązań w sądownictwie z opinią nt. sędziów w Stanów Zjednoczonych, których orzeczenia nie podobają się w Parlamencie Europejskim.

– Chciałem przypomnieć, że dopiero potępiliście Polskę za rozwiązania w sądownictwie, które notabene sami stosujecie, ale twierdziliście, że robicie to dlatego, gdyż bronicie prawa sędziów do niezawisłości. A teraz co robicie? Chcecie potępić sędziów Stanów Zjednoczonych tylko dlatego, że skorzystali ze swojego prawa do niezawisłości. To jest ten prawdziwy trójpodział władzy według was, że sędziowie mogą sądzić tylko tak, jak wy chcecie. Pogratulować. – powiedział Patryk Jaki

– Ponadto chcecie uczyć moralności Amerykę, której tak bardzo nienawidzicie, ale tak naprawdę co zrobiliście, aby bronić życia dzieci na Ukrainie? A przecież przypomnę, że Ukraina to jest granica Unii, a nie USA i tak się jakoś dziwnie składa, że oni potrafili wysłać tam broń. A wy co? Przypomnijmy, Niemcy – obiecaliście 30 dział “Gepard” – do dziś ich nie ma. (…) Wyrzutnie “Mars” – jednak ich nie ma. (…) Swoją bezczynnością wspieracie śmierć niewinnych dzieci. (…) Wiem, że jestem tu w zdecydowanej mniejszości. Ale nawet gdybym był tutaj sam, to ktoś musi bronić życia tych najsłabszych. I będziemy robić to do końca, bo jesteśmy za cywilizacją życia, a nie śmierci. – zakończył europoseł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Poważne kroki w USA. Stan Floryda zakazuje nauczania ideologii gender w programach szkół podstawowych [WIDEO]

Zbigniew Ziobro: Gdyby nasz program był realizowany, węgiel nie kosztowałby 3 tysiące, a 900 złotych [WIDEO]