petrusoviet
w

Paweł Kukiz zaorał „sowieckie wychowanie” Ryszarda Petru. Komu służy nowoczesny Rysiek?

Na portalu niezalezna.pl, 20 stycznia opublikowano artykuł: „Petru wychowany pod okiem GRU. Człowiek cienia” przedstawiający życiorys Ryszarda Petru. Najważniejsze jego fragmenty: 

„Kwiecień 1982 r., trwa stan wojenny. Do kontrolowanego przez GRU Zjednoczonego Instytutu Badań Jądrowych w Dubnej w Związku Sowieckim wyjeżdżają wrocławscy naukowcy: Zygmunt Petru i jego żona Danuta Potoczna-Petru. Dwa lata później przyjeżdża do nich 12-letni syn Ryszard. Późniejszy uczeń Leszka Balcerowicza spędzi w ZSRS dwa lata – ujawnia w najnowszym numerze „Gazeta Polska”.

Kontakty z ZSRS cała rodzina Ryszarda Petru miała od początku lat 60. do końca PRL, o czym można się dowiedzieć, przeglądając dokumenty komunistycznej bezpieki.

Do Dubnej jeździli głównie naukowcy cieszący się zaufaniem władz, a na miejscu byli objęci nieustanną „ochroną” wojskowych sowieckich służb specjalnych.

Całość dostępna tutaj: http://niezalezna.pl/

Na szczególną uwagę zasługuje jednak komentarz Pawła Kukiza, który znakomicie podsumował pochodzenie nowoczesnego Ryśka:

Niezła rodzinka :) . I jaka nowoczesna! Nawet za czasów głębokiej komuny. W imię interesu światowej nauki rodzina Rysia współtworzy bombę – gwarant globalnego pokoju pod patronatem Związku Sowieckiego:-) Ciekawe, czy z pobudek konsomolsko-patriotycznych czy za rubla transferowanego frankiem :)
Rysiu … Rodziny się nie wybiera- fakt. Ale czym skorupka za młodu … :)
I chciałem przeprosić, Rysiu, za ataki na Ciebie. Że pojęcia o polskiej historii nie masz… Bo niby skąd miałeś mieć ? Z domu? Jestem pewien, że nadrabiasz te braki gruntowną wiedzą o Franku, Włodzimierzu Iliczu i Józefie. Franku Sinatrze oczywiście :)

 

Niezła rodzinka :-) . I jaka nowoczesna! Nawet za czasów głębokiej komuny. W imię interesu światowej nauki rodzina…

Posted by Paweł Kukiz on 20 stycznia 2016

Zobacz również:
Najlepsze memy o Ryśku Petru! Zobacz!
Łzy Petru i banksterów. Andrzej Duda podpisał ustawę wprowadzającą podatek bankowy.

Co myślisz?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zbieraj podpisy pod referendum. „Czy przyjąć islamskich imigrantów?” Wzór do pobrania!

Kolejna wpadka Petru! Godny następca Komorowskiego! Zatrzymać go w Polsce aby wstydu nie przynosił!