Paweł Kukiz złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Hannę Gronkiewicz-Waltz, umyślnie dążyła do wywołania zamieszek? - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Paweł Kukiz złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Hannę Gronkiewicz-Waltz, umyślnie dążyła do wywołania zamieszek?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Paweł Kukiz napisał na swoim koncie na Facebooku: “Wczoraj wieczorem rozmawiałem z Robertem Winnickim i już wtedy dowiedziałem się, że w rozmowach Organizatorów Marszu z Prezydentem wszystko idzie w dobrym kierunku. Ale wolałem poczekać z ogłoszeniem radości do końca rozmów…
Na marginesie – zastanawiam się, czy po zakończeniu rocznicowych uroczystości nie złożyć zawiadomienia do prokuratury w związku z “działalnością” HGW, by rozstrzygnąć czy ta “działalność” posiada znamiona umyślnego czy nieumyślnego zamiaru wywołania zamieszek.
Wczoraj, gdy Prezydent ogłosił swój udzial w Marszu i nadał mu rangę Państwowego pani Gronkiewicz ogłosiła, że i taki Marsz może rozwiazać (!). Wystarczy, by jakaś grupka idiotów (albo prowokatorow) rozwinęła transparent z kretyńskim (np.rasistowskim hasłem) i HGW gotowa jest doprowadzić swoimi ewentualnymi dzialaniami do tragedii…. Tak dalej być nie może. Kiedy w końcu zaczną ponosić odpowiedzialność ci, którzy dla partykularnych interesów swojego partyjnego klanu gotowi są grać zdrowiem i życiem ludzkim???”

Dodajmy, że: PROWOKACJA! Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała organizacji Marszu Niepodległości! Przejdziemy nawet po głowach jej ubeckich urzędasów!

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,523FaniLubię
18,039ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy