w ,

Paweł Kukiz złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Hannę Gronkiewicz-Waltz, umyślnie dążyła do wywołania zamieszek?

Paweł Kukiz napisał na swoim koncie na Facebooku: “Wczoraj wieczorem rozmawiałem z Robertem Winnickim i już wtedy dowiedziałem się, że w rozmowach Organizatorów Marszu z Prezydentem wszystko idzie w dobrym kierunku. Ale wolałem poczekać z ogłoszeniem radości do końca rozmów…
Na marginesie – zastanawiam się, czy po zakończeniu rocznicowych uroczystości nie złożyć zawiadomienia do prokuratury w związku z “działalnością” HGW, by rozstrzygnąć czy ta “działalność” posiada znamiona umyślnego czy nieumyślnego zamiaru wywołania zamieszek.
Wczoraj, gdy Prezydent ogłosił swój udzial w Marszu i nadał mu rangę Państwowego pani Gronkiewicz ogłosiła, że i taki Marsz może rozwiazać (!). Wystarczy, by jakaś grupka idiotów (albo prowokatorow) rozwinęła transparent z kretyńskim (np.rasistowskim hasłem) i HGW gotowa jest doprowadzić swoimi ewentualnymi dzialaniami do tragedii…. Tak dalej być nie może. Kiedy w końcu zaczną ponosić odpowiedzialność ci, którzy dla partykularnych interesów swojego partyjnego klanu gotowi są grać zdrowiem i życiem ludzkim???”

Dodajmy, że: PROWOKACJA! Hanna Gronkiewicz-Waltz zakazała organizacji Marszu Niepodległości! Przejdziemy nawet po głowach jej ubeckich urzędasów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

To Polskiej Fundacji Narodowej wyszło świetnie! Mel Gibson w niezwykłym spocie na 100-lecie niepodległości!

CUDOWNA WIADOMOŚĆ! Prezydent Duda zapowiedział odbudowę Pałacu Saskiego wysadzonego przez nazistów!