w , ,

PILNE! Wiedeń: Albańczyk zaatakował nożem dwójkę Polaków! Jeden nie żyje, drugi jest ciężko ranny!

W  nocy z czwartku na piątek, w jednym z wiedeńskich lokali (na Quellenstrasse w dzielncy Favoriten, w południowej części Wiednia) doszło do ostrej kłótni pomiędzy imigrantem z Albanii a dwoma Polakami.

Muzułmanin wyciągnął nagle nóż i zaatakował naszych rodaków. 34-latek otrzymał co najmniej pięć ciosów nożem po czym zmarł w karetce po 30 minutach. Drugi Polak, 37-latek walczy o życie w szpitalu, ma poważne obrażenia.

Napastnik uciekł z miejsca zdarzenia ale policja zna już jego tożsamość. Rozpoznali go świadkowie. Wiedeńska policja analizuje materiał filmy z kamer zamontowanych przed lokalem. Mam nadzieję, że mord na naszych rodakach nie pozostanie bezkarny.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: 

Od początku roku do końca lipca policja zarejestrowała 886 przypadków ataków seksualnych. W całym ubiegłym roku odnotowano ich łącznie 1097. W tym roku do końca maja toczyły się 242 postępowania sądowe w sprawach o wykorzystywanie seksualne, podczas gdy w całym ubiegłym roku było ich 246.

Liczba ataków seksualnych na austriackie kobiety wzrosła w ciągu roku o połowę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Bezkarność pedofila w Polsce. Sąd Najwyższy oddalił kasację w sprawie dopuszczalności ekstradycji Romana Polańskiego

Wakacje w Turcji? Zamachy w Stambule. Dwie potężne eksplozje zebrały krwawe żniwo! 29 ofiar śmiertelnych i ponad 160 rannych!