PiS miażdży w sondażu wyborczym dla Faktów TVN! Porażka Michnika i KODu! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 6 lipca, 2020

PiS miażdży w sondażu wyborczym dla Faktów TVN! Porażka Michnika i KODu!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Sondaż dla Faktów TVN wskazuje na wciąż bardzo wysokie notowania Prawa i Sprawiedliwości. W sondażu poparcia PiS z 37% ma przewagę ponad 17% nad drugą w rankingu popularności partii politycznych Nowoczesną – 20% (sic!).

Ciężko mi uwierzyć, że 20% rodaków chciałoby widzieć Ryszarda Petru w roli premiera polskiego rządu! W naszym kraju około 200 tysięcy osób deklarujących przynależność do mniejszości niemieckiej za to media w ponad 80% należą do tegoż narodu… i mają tak wielką siłę, że potrafią nakłonić Polaków do głosowania na antypolskie ugrupowania. To jest przykre! Sami zagłosujcie: SONDA! Co jest mądrzejsze? Wyborca Nowoczesnej czy karaluch?

Warto zwrócić uwagę, że Nowoczesną i Platformę (17%) popiera razem tyle samo osób co PiS. Dużo gorzej prezentuje się w tym zestawieniu partii parlamentarnych Kukiz’15 (5%) i PSL (4%). Takie samo poparcie jak Kukiz’15 ma SLD. Pozostałe partie – Partia KORWiN – 4%, Partia Razem – 3% i Ruch Narodowy – 1%.

Co może skutkować takim poparciem dla Prawa i Sprawiedliwości? Odpowiem na to pytanie memem:

WladzaPolakom

A na poważnie; jest wiele rzeczy, które w rządach Prawa i Sprawiedliwości bym zmienił (od zdecydowanie bardziej ostrego tonu w podejściu do usuwania starego establishmentu i rozliczania afer, poprzez zmniejszanie biurokracji i podatków aż po zupełnie inną wizję polityki zagranicznej) ale w porównaniu do rządów PO/PSL zdecydowanie czuję #dobrązmianę… chociaż bardzo powolną. 

Zachęcam do obejrzenia:

raport

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,858FaniLubię
18,060ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy