Policja wyciąga z autobusu małego islamistę wykonującego gest ścinania głowy! Niemcy się budzą?

8
2375

W czwartek (18 lutego) w Clausnitz w Saksonii ponad stuosobowy tłum uniemożliwiał przez kilka godzin wjazd autobusu z grupą 20 islamskich imigrantów do nowego schroniska w tej miejscowości. Ludzie wznosili “wrogie okrzyki wobec uchodźców”. Na wideo można było zobaczyć między innymi policjanta wyciągającego z autobusu chłopca. Widać tam także kobietę, która pluje w szybę autobusu, w kierunku tłumu. Niemieckie media, które nagłośniły ten incydent, zarzuciły policji zbędne użycie siły.

Policja w saksońskim Clausnitz broni się przed zarzutami zbędnego użycia siły i oskarża część migrantów o “prowokacyjną postawę”. Zapowiada wszczęcie śledztwa przeciwko niektórym z nich. Niemieccy politycy są oburzeni ( :-) )

Co widzimy na nagranych filmach? Na pierwszym z nich kobieta pluje na szybę i wykrzykuje obraźliwe hasła w stronę Niemców, którzy odważyli się podjąć próbę obrony własnego kraju. Na drugim widzimy chłopca wyciąganego przez niemiecką policję z autobusu. Jak poinformował portal huffingtonpost.de, ten malec tuż przed nagraniem wykonywał popularne w świecie islamskim gesty… ścinania głowy. Dwie krótkie scenki pokazują jak nowo przybyli mieszkańcy traktują Niemców, z których podatków zamierzają sobie żyć w Europie. Pierwsze to plucie na naszą cywilizację i naszą kulturę a drugie to jawna wojna wypowiedziana Europie. Wielokrotnie pisałem już na blogu, że dzieci przybywające do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki nie są niewinnymi chłopczykami grającymi w LOL’a czy CS’a, to osoby, od dziecka indoktrynowane w duchu nienawiści do naszej kultury. Czytaj: Małe, niegroźne, islamskie dzieciaczki

Film 1:

Muzułmanka pluje na szybę autobusu, w kierunku Niemców krzyczą…

Muzułmanka pluje na szybę autobusu, w kierunku Niemców krzyczących "my jesteśmy narodem!"Polub naszą stronę: https://www.facebook.com/Nie-chc%C4%99-islamizacji-Polski-808375319304312/ (y)

Posted by Nie chcę islamizacji Polski on 21 luty 2016

Film 2:

Mały islamista wyciągnięty z autobusu przez policję po pokazyw…

Mały islamista wykonywał gest ścięcia głowy w kierunku protestujących Niemców. Zabrała go policja. Wreszcie coś się zmienia? Polub stronę: https://www.facebook.com/Nie-chc%C4%99-islamizacji-Polski-808375319304312/ (y)

Posted by Cieszę się, że żyję w tak nietolerancyjnym kraju on 21 luty 2016

Niemcy krzyczeli hasło “my jesteśmy narodem” – czy jest w tym coś rasistowskiego? Premier Saksonii Stanislaw Tillich (CDU) w ostrych słowach potępił zablokowanie przez rozjuszony tłum dojazdu autobusu z uchodźcami do nowego schroniska dla azylantów w Clausnitz. “Tak nie zachowują się ludzie, lecz przestępcy. Cała ta sprawa jest obrzydliwa i w najwyższym stopniu oburzająca”, oświadczył w wywiadzie dla gazet grupy wydawniczej Funke. Ciekawe czy w podobnym tonie wypowiada się na temat codziennych gwałtów, rabunków i pobić pokonywanych przez islamskich imigrantów. Polityczna poprawność zasłania wszystko.

Dobrze, że żyjemy w Polsce, u nas “oburzenie” w takiej sytuacji mogliby wyrażać niszowi lewaccy aktywiści opłacani przez organizacje zagraniczne. Reszta Polaków zachowała zdrowe myślenie i nie chce w naszym kraju islamskiego “ubogacenia kultowego”. 

Komentarze:

komentarzy

8 COMMENTS

 1. Społeczeństwa Zachodniej Europy a raczej ich przedstawiciele powinni zrozumieć kilka spraw i zacząć postępować jak Polacy, bo jak na razie to mają problem z prawidłowym znaczeniem niektórych pojęć
  Nie jesteśmy rasistami, bo rasistą jest osoba dyskryminująca kogoś ze względu na (i tu ważne) rasę. Znaczy jak ktoś ma problem z czyjąś pigmentacją skóry, albo rysami twarzy. Przynajmniej ja to tak rozumiem.
  Nie jesteśmy ksenofobami, bo ksenofobem jest osoba “niechętnie lub wrogo usposobiona do cudzoziemców i cudzoziemszczyzny albo obawiająca się ich” cytując http://sjp.pwn.pl/. Jak ktoś czuje niechęć do pracowników barów z kebabem, omija szerokim łukiem tureckich sprzedawców dywanów, albo o zgrozo idąc na sushi z lękiem spogląda na azjatyckiego kucharza no to trudno, kwalifikuje się.
  Nacjonalistą w rozumieniu inteligentów z zachodu jest osoba narzucająca swoją wizję państwa i stosunków społecznych innym narodom. No cóż takie Niemcy z ich pruskim wychowaniem, państwa kolonialne niszczące kulturę i tradycję na podległych im ziemiach. Nie wspominając jakimi metodami i przy jakiej liczbie ofiar. Takie Kongo Belgijskie to bardzo jaskrawy przykład jak Europa Zachodnia szerzyła wartości i cnoty rodem z Brukseli. To jak Polacy przy takich przykładach wyglądają. Że co jak nie zgadzam się z wolą decydentów z UE to nacjonalista, Jak chcę żeby mój kraj zachował suwerenność w decyzjach jego dotyczących to nacjonalista, jak nie chcę pod presją przyjąć do kraju osób, które nie chcą w Polsce przebywać to nazywa mnie się nacjonalistą.
  Krótko, mnie się po prostu nie podoba wizja mojej głowy turlającej się ulicą. Dekapitacja to naprawdę nieprzyjemna sprawa i wolałbym jej uniknąć. Choć patrząc na dwa typy obecnych mieszkańców zachodniej EU tracę w szybkim tempie nadzieję.
  Taki naprany ideologiczną papką islamista, który wyłącza myślenie zastępując je ślepym posłuszeństwem wobec zapisów starej księgi to właściwy problem.
  A taki naprany polityczną poprawnością Europejczyk, który wyłącza myślenie zastępując je ślepym posłuszeństwem wobec tekturowych autorytetów i ich współczesnej nowomowy, autocenzury własnych poglądów. Taki koleś to tak zwany pożyteczny idiota, który ocknie się z delirki dopiero jak ta moja główka podtoczy mu się pod nogi.
  No i mają zagwozdkę, bo co do głowy to ja mam ją cały czas na karku i zamierzam z niej jak najdłużej korzystać.

 2. I powinien za to taki wp..dol pałami dostać, że przez miesiąc nie umiał by siąść na tyłku. To samo tamta muslimka. Nie podoba się, to wypad za może śródziemne, czyli do siebie.

 3. Niestety, w naszym kraju nasila się karanie osób, które nieprzychylnie wyrażają się o uchodźcach Każde nazwanie ich epitetami uznawane jest za mowę nienawiści. Obawiam się, że po prostu jesteśmy “w tyle” – jak z wieloma sprawami – i najzwyczajniej w świecie dopiero będziemy się stawali poprawni politycznie. W obawie o wolność i inne kary, będziemy siedzieć cicho i udawać, że jest OK.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here