Polscy więźniowie masowo przechodzą na islam. Wszystko dla „urozmaicenia diety”. Oto chore przepisy narzucone nam przez Unię Europejską. - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Polscy więźniowie masowo przechodzą na islam. Wszystko dla „urozmaicenia diety”. Oto chore przepisy narzucone nam przez Unię Europejską.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Panująca od wielu lat w Europie Zachodniej „moda” polegająca na przechodzeniu więźniów na islam dotarła również do Polski. Zadeklarowanie przez osadzonego w zakładzie karnym wiary w Allaha pozwala to bowiem na… urozmaiconą dietę.

O „zachciankach” więźniów w Polsce poinformował portal Wirtualna Polska. Jeśli tylko skazani dojdą do wniosku, że mają dość dotychczasowego jedzenia, wówczas mogą zadeklarować, że postanowili zostać islamistami bądź powołać się na „uwarunkowania kulturowe” i korzystać z nowej „diety”.

– Nie mamy prawa tego weryfikować, więc musimy przystać na ich wnioski o zmianę diety – tłumaczą pracownicy Służby Więziennej. Dodają, że co prawda zdarzają się przypadki „nawróconych” na islam, ale w zdecydowanej większości nie chodzi o „względy duchowe”, tylko o wyżywienie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nietykalna “KASTA” znowu pokazała swoje oblicze. Prolifer skazany na 1,5 roku więzienia za podejście do Komorowskiego!

– Zaobserwowaliśmy, że większość więźniów, którzy zadeklarowali wiarę islamską, nie angażuje się w nią duchowo. Mamy podpisane porozumienia ze związkami wyznaniowymi, jednak na organizowanych spotkaniach jest bardzo mało osób – mówi w rozmowie z portalem wp.pl mjr Elżbieta Krakowska, rzeczniczka dyrektora generalnego Służby Więziennej. – Zgodnie z Konstytucją RP musimy uszanować wybory religijne osadzonych i nie możemy ich w żaden sposób weryfikować czy w nie ingerować – dodaje.

Największą „zaletą” zadeklarowania przynależności do „wspólnoty” mahometan jest zmiana wieprzowiny na inny rodzaj mięsa. Jeśli jednak i one „znudzą się” więźniowi, wówczas może zażyczyć sobie przysługujący od niedawna posiłek „kulturalny” – wegański bądź wegetariański. Z informacji podanych przez serwis wynika, że możliwość jego „zamówienia” wprowadzono niedawno, „po tym jak 10 tys. zł zadośćuczynienia przyznał Sąd Apelacyjny w Szczecinie skazańcowi, który wytoczył proces zakładowi karnemu za to, że nie dostawał posiłków wegańskich”.

Stany Zjednoczone: co czwarty osadzony w więzieniu federalnym to nielegalny imigrant

„W przypadku Aresztu Śledczego w Szczecinie z odmiennych posiłków korzysta ok. 7 proc. z 494 osadzonych”, informuje Wirtualna Polska. – Podobnie jest w innych zakładach w całej Polsce – ten współczynnik nie przekracza 10 proc. – podkreśla rzecznik dyrektora okręgowego Służby Więziennej w Szczecinie.

Warto w tym momencie przypomnieć słowa Pana Jezusa: „Do każdego, kto przyzna się do mnie przed ludźmi, przyznam się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie; a każdego, kto mnie się wyprze przed ludźmi, wyprę się i ja przed moim Ojcem, który jest w niebie” (Mt 10, 32-33). Czy warto skazać się na wieczne potępienie, tylko dlatego, że naszła kogoś ochota na kebab?

Źródło: wp.pl, pch24.pl

Dżihadyści wykorzystują więzienia jako centra rekrutacyjne!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,174FaniLubię
17,894ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy