Za: niewygodne.info,pl
w ,

Polska to ksenofobiczny kraj, bo ludzie zdemolowali kebab? W Niemczech takich incydentów jak w Ełku było ostatnio 800!

Wczorajsze zdemolowanie kebabu w Ełku z pewnością posłuży nieprzychylnym naszemu krajowi politykom w Brukseli do stwierdzenia, że Polska to ksenofobiczne i antyislamskie państwo. Szerzącym tego typu narracje eurokratom warto jednak wskazać, iż jeden incydent w Polsce (którego tłem było zabójstwo dokonane przez pracownika kebabu) nie może przesłonić tego, co dzieje się np. w Niemczech! Otóż tylko do połowy października ub.r. doszło tam aż do 797 incydentów podobnych do tego z Ełku!

ZOBACZ: Polaka zamordował obywatel Tunezji! W Ełku policja zatrzymała 28 osób protestujących pod kebabem! Co innego mieli robić? Malować kredą chodnik?

Europejska Partia Ludowa (należy do niej Platforma Obywatelska) wraz z euro-lewicą, socjalistami, Zielonymi i liberałami uwielbiają organizować w Europarlamencie cykliczne debaty o Polsce. Wczorajsze wydarzenia z Ełka z pewnością będą dla nich argumentem, aby stwierdzić, że Polska to ksenofobiczne, antyimigranckie i antyislamskie państwo.

Warto w tym miejscu podkreślić, że do takich ataków jak w Ełku za naszą zachodnią granicą dochodzi praktycznie codziennie i to nawet po kilka razy! Oficjalne statystyki niemieckiej policji mówią o tym, że w 2015 roku odnotowano aż 1239 przypadków przestępstw wobec nietykalności imigrantów lub uszkadzania budynków w których mieszkają/pracują imigranci (celowy wandalizm, podpalenia czy nawet przestępstwa z użyciem materiałów wybuchowych). W 2016 roku tylko do połowy października odnotowano aż 797 tego typu przypadków. Władze w Berlinie oficjalnie przyznają, iż są wstrząśnięte skalą przemocy, a jednocześnie… bezradnie rozkładają ręce, nie mając żadnej koncepcji jak zatrzymać postępującą falę przemocy i nienawiści.

Teraz zestawmy powyższe dane ze wczorajszym pojedynczym incydentem z Ełku i zastanówmy się, czy rzeczywiście to Polska jest „ksenofobiczna” wobec przybyszów z zagranicy? Czy coraz częstsze prześladowania uchodźców tuż za naszą zachodnią granicą nie powinny być przypadkiem tematem plenarnej dyskusji w trakcie obrad Parlamentu Europejskiego?

Za: niewygodne.info.pl

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. cale szczescie, ze nie ogladamy tych kretynskich programow niemieckich jak ARD czy ZDF to pralnie mozgow dla niemcow, sa rzadowa TV i musza prezentowac tylko „sluszna” linie partii CDU, ktora wreszcie na jesieni straci wiekszosc w Bundestagu (wybory) moze nowe kierownictwo Niemiec – pod przewodnictwem innego kanclerza, ztrobi wreszcie porzadek z tym wodospadem „uchodzcow” ekonomicznych.

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polaka zamordował obywatel Tunezji! W Ełku policja zatrzymała 28 osób protestujących pod kebabem! Co innego mieli robić? Malować kredą chodnik?

KUPUJ POLSKIE PRODUKTY! Zobacz POLSKIE odpowiedniki znanych marek!