Ponad 80% imigrantów nie ma kwalifikacji zawodowych!

9
8391

Traktowanie islamskich imigrantów jako lek na wyludniającą i starzejącą się Europę to chyba jeden z najgłupszych pomysłów pojawiających się w lewicowych głowach. W moim przekonaniu osoby, które przybywają do Europy, nie tylko, nie będą pracować na emerytury rdzennych Europejczyków, ale będą znacznym obciążeniem dla gospodarek Niemiec, Belgii, Francji czy Szwecji. Przyjeżdżający setkami tysięcy islamscy imigranci są w większości niewykształceni, nie znają języków obcych (nawet angielskiego) i są nastawieni jedynie na świadczenia socjalne. Nie chcą oni wykonywać również najprostszych prac, takich jak np. sprzątanie ulic.

Jak donosi Niemiecka Federalna Agencja Zatrudnienia ponad 80% imigrantów składających wniosek o azyl w Niemczech nie ma żadnych kwalifikacji zawodowych. W moim przekonaniu od razu wniosek taki powinien zostać odrzucony a imigrant odesłany do swojego kraju (na jego koszt). Tak działają władze australijskie: „Możesz być Australijczykiem albo muzułmaninem!” Australia – ostoja chrześcijańskiego świata

“Junge Freiheit”, niemiecki tygodnik zauważa, że jedynie 8% imigrantów posiada wykształcenie na poziomie szkoły średniej. Federalna Służba zatrudnienia sporządziła już raport “Uchodźcy w Niemczech: Branie odpowiedzialności – określanie szans”. Jej urzędnicy szacują, że to nie koniec potoku nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki oraz że liczba ta może jeszcze przed końcem roku osiągnąć nawet 1,5 miliona osób. Według Służby najmniej 400 tys. z nich stanie się beneficjantami świadczeń socjalnych.

W krajach takich jak Francja, Szwecja czy Norwegia odsetek bezrobotnych wśród osób pochodzących z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki sięga aż 40-50%!

Brak wykształcenia to nie jedyne problemy związane z przybywającymi imigrantami (więcej na ten temat pisałem tutaj: Polska a imigranci #4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo), głównym problemem jest wzrost przestępczości, gwałtów i agresji jakie niosą ze sobą imigranci z kultury islamskiej.

Warto przypomnieć nagłówki europejskich gazet:
– „80 procent przestępstw w Berlinie popełniają imigranci. 43% z nich to Arabowie, a 32% ma pochodzenie tureckie.”
– „Szwecja 77% WSZYSTKICH gwałtów dokonana przez Muzułmanów których jest 2%”

Warto również przypomnieć o procent muzułmańskich więźniów w krajach kultury “zachodniej”: Belgia – 45% Francja 60-70% USA 17-20% (muzułmanie to 0.8% wszystkich Amerykanów) Holandia – 20% Hiszpania – 70%

Źródła: jungefreiheit.de / kresy.pl

GENIALNE podsumowanie kryzysu imigracyjnego – mec. JACEK WILK

Młodzi Polacy przeciw islamskim imigrantom! //Szczecin//

Kup koszulkę: “MECZETY – NIE W POLSCE”

Meczety Nie w Polsce Koszulka  Meczety Nie w Polsce Koszulka Męska
Zobacz inne koszulki: Koszulki przeciwko islamizacji Polski

Komentarze:

komentarzy

9 COMMENTS

 1. czemu panstwo manipuluja faktami, prosze dokladnie udowodnic ze 80 % tych ludzi nie ma kwalifikacji zawodowych. mi wystraczylo 3 Minute by znalezsc te dane na rzadowych stronach z innymi danymi. Prosze nie manipulowac faktami jak za komuny

  Dane z BAMF
  wiec kto tu klamie
  90% uczeszczalo do szkoly, 16% ukonczone liceum, 15%wyzsze wyksztalcenie
  Laut Daten des Bundesamts für Migration und Flüchtlinge (BAMF) verfügen 90 Prozent der Flüchtlinge über Schulbildung, mindestens auf Grundschulniveau. 16 Prozent der Asylbewerber gingen nach eigenen Angaben auf ein Gymnasium. 15 Prozent waren auf einer Hochschule. Nur jeder zehnte Flüchtling, der in Deutschland Asyl beantragt, hat nie eine Schule besucht. Das Institut für Arbeitsmarkt- und Berufsforschung (IAB) beklagt allerdings, dass der Anteil ohne abgeschlossene Berufsausbildung sehr hoch liege.
  Der Bildungsstand unterscheidet sich stark nach Herkunftsland, wie die freiwilligen Angaben der Asylbewerber beim BAMF ergeben. Besonders gut ausgebildet sind dabei die Syrer: Mehr als jeder fünfte syrische Flüchtling in Deutschland hat eine Universität oder Fachhochschule besucht, 22 Prozent waren auf einem Gymnasium. “Für eine Integration dieser Gruppe ist dies eine gute Voraussetzung”, sagte eine Sprecherin des BAMF, “gleichwohl stellen sich auch hier Schwierigkeiten wie die Anerkennung der mitgebrachten Abschlüsse oder fehlende Deutschkenntnisse.” Vor allem auf syrische Flüchtlinge trifft also die Aussage nicht zu, dass Asylbewerber eine schlechte Schulbildung hätten.

  https://www.tagesschau.de/inland/asyl-153.html

 2. Emigranci nie maja nawet wyksztalcenia zawodowego! Wiedza natomiast jak znalezc korzystne sklepy z ciuchami, jak zamowic ubrania i buty w Zalando, jak poslugiwac sie najnowszym telefonem komorkowym, wiedza w ktorym kraju jest najlepszy sozial, jak miec pieniadze nic nie robiac i najwarzniejsze jak krzyczec o mieszkania i samochody, korych zadaja np w Niemczech!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here