islamisciniemajakwalifikacji
w ,

Ponad 80% imigrantów nie ma kwalifikacji zawodowych!

Traktowanie islamskich imigrantów jako lek na wyludniającą i starzejącą się Europę to chyba jeden z najgłupszych pomysłów pojawiających się w lewicowych głowach. W moim przekonaniu osoby, które przybywają do Europy, nie tylko, nie będą pracować na emerytury rdzennych Europejczyków, ale będą znacznym obciążeniem dla gospodarek Niemiec, Belgii, Francji czy Szwecji. Przyjeżdżający setkami tysięcy islamscy imigranci są w większości niewykształceni, nie znają języków obcych (nawet angielskiego) i są nastawieni jedynie na świadczenia socjalne. Nie chcą oni wykonywać również najprostszych prac, takich jak np. sprzątanie ulic.

Jak donosi Niemiecka Federalna Agencja Zatrudnienia ponad 80% imigrantów składających wniosek o azyl w Niemczech nie ma żadnych kwalifikacji zawodowych. W moim przekonaniu od razu wniosek taki powinien zostać odrzucony a imigrant odesłany do swojego kraju (na jego koszt). Tak działają władze australijskie: „Możesz być Australijczykiem albo muzułmaninem!” Australia – ostoja chrześcijańskiego świata

„Junge Freiheit”, niemiecki tygodnik zauważa, że jedynie 8% imigrantów posiada wykształcenie na poziomie szkoły średniej. Federalna Służba zatrudnienia sporządziła już raport „Uchodźcy w Niemczech: Branie odpowiedzialności – określanie szans”. Jej urzędnicy szacują, że to nie koniec potoku nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki oraz że liczba ta może jeszcze przed końcem roku osiągnąć nawet 1,5 miliona osób. Według Służby najmniej 400 tys. z nich stanie się beneficjantami świadczeń socjalnych.

W krajach takich jak Francja, Szwecja czy Norwegia odsetek bezrobotnych wśród osób pochodzących z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki sięga aż 40-50%!

Brak wykształcenia to nie jedyne problemy związane z przybywającymi imigrantami (więcej na ten temat pisałem tutaj: Polska a imigranci #4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo), głównym problemem jest wzrost przestępczości, gwałtów i agresji jakie niosą ze sobą imigranci z kultury islamskiej.

Warto przypomnieć nagłówki europejskich gazet:
– „80 procent przestępstw w Berlinie popełniają imigranci. 43% z nich to Arabowie, a 32% ma pochodzenie tureckie.”
– „Szwecja 77% WSZYSTKICH gwałtów dokonana przez Muzułmanów których jest 2%”

Warto również przypomnieć o procent muzułmańskich więźniów w krajach kultury „zachodniej”: Belgia – 45% Francja 60-70% USA 17-20% (muzułmanie to 0.8% wszystkich Amerykanów) Holandia – 20% Hiszpania – 70%

Źródła: jungefreiheit.de / kresy.pl

GENIALNE podsumowanie kryzysu imigracyjnego – mec. JACEK WILK
https://www.youtube.com/watch?v=iHiA4NDWXk8

Młodzi Polacy przeciw islamskim imigrantom! //Szczecin//
https://www.youtube.com/watch?v=qXUeAuFodX8

Kup koszulkę: „MECZETY – NIE W POLSCE”

Meczety Nie w Polsce Koszulka  Meczety Nie w Polsce Koszulka Męska
Zobacz inne koszulki: Koszulki przeciwko islamizacji Polski

Kibic Legii strzela focha

Wybory w Polsce – analiza – Max Kolonko Mówi Jak Jest