Ponad 80% imigrantów nie ma kwalifikacji zawodowych! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Ponad 80% imigrantów nie ma kwalifikacji zawodowych!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Traktowanie islamskich imigrantów jako lek na wyludniającą i starzejącą się Europę to chyba jeden z najgłupszych pomysłów pojawiających się w lewicowych głowach. W moim przekonaniu osoby, które przybywają do Europy, nie tylko, nie będą pracować na emerytury rdzennych Europejczyków, ale będą znacznym obciążeniem dla gospodarek Niemiec, Belgii, Francji czy Szwecji. Przyjeżdżający setkami tysięcy islamscy imigranci są w większości niewykształceni, nie znają języków obcych (nawet angielskiego) i są nastawieni jedynie na świadczenia socjalne. Nie chcą oni wykonywać również najprostszych prac, takich jak np. sprzątanie ulic.

Jak donosi Niemiecka Federalna Agencja Zatrudnienia ponad 80% imigrantów składających wniosek o azyl w Niemczech nie ma żadnych kwalifikacji zawodowych. W moim przekonaniu od razu wniosek taki powinien zostać odrzucony a imigrant odesłany do swojego kraju (na jego koszt). Tak działają władze australijskie: „Możesz być Australijczykiem albo muzułmaninem!” Australia – ostoja chrześcijańskiego świata

“Junge Freiheit”, niemiecki tygodnik zauważa, że jedynie 8% imigrantów posiada wykształcenie na poziomie szkoły średniej. Federalna Służba zatrudnienia sporządziła już raport “Uchodźcy w Niemczech: Branie odpowiedzialności – określanie szans”. Jej urzędnicy szacują, że to nie koniec potoku nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki oraz że liczba ta może jeszcze przed końcem roku osiągnąć nawet 1,5 miliona osób. Według Służby najmniej 400 tys. z nich stanie się beneficjantami świadczeń socjalnych.

W krajach takich jak Francja, Szwecja czy Norwegia odsetek bezrobotnych wśród osób pochodzących z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki sięga aż 40-50%!

Brak wykształcenia to nie jedyne problemy związane z przybywającymi imigrantami (więcej na ten temat pisałem tutaj: Polska a imigranci #4 Różnice kulturowe i niebezpieczeństwo), głównym problemem jest wzrost przestępczości, gwałtów i agresji jakie niosą ze sobą imigranci z kultury islamskiej.

Warto przypomnieć nagłówki europejskich gazet:
– „80 procent przestępstw w Berlinie popełniają imigranci. 43% z nich to Arabowie, a 32% ma pochodzenie tureckie.”
– „Szwecja 77% WSZYSTKICH gwałtów dokonana przez Muzułmanów których jest 2%”

Warto również przypomnieć o procent muzułmańskich więźniów w krajach kultury “zachodniej”: Belgia – 45% Francja 60-70% USA 17-20% (muzułmanie to 0.8% wszystkich Amerykanów) Holandia – 20% Hiszpania – 70%

Źródła: jungefreiheit.de / kresy.pl

GENIALNE podsumowanie kryzysu imigracyjnego – mec. JACEK WILK

Młodzi Polacy przeciw islamskim imigrantom! //Szczecin//

Kup koszulkę: “MECZETY – NIE W POLSCE”

Meczety Nie w Polsce Koszulka  Meczety Nie w Polsce Koszulka Męska
Zobacz inne koszulki: Koszulki przeciwko islamizacji Polski

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy