Poseł PO, a wcześniej sekretarz PZPR, mówi o ,,idiotycznym” kulcie Żołnierzy Wyklętych [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 4 czerwca, 2020

Poseł PO, a wcześniej sekretarz PZPR, mówi o ,,idiotycznym” kulcie Żołnierzy Wyklętych [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Adam Andruszkiewicz: Wyjątkowo zachęcam do udostępnienia piątkowej rozmowy posłem Święcickim (PZPR/PO), bo to kolejny dowód na to, że młode pokolenie musi jak najszybciej zastąpić stare komunistyczne kasty. W grudniu sekretarz PZPR, a obecnie poseł PO – Marcin Święcicki krzyczał w Sejmie – “Precz z Komuną!” Myślałem, że tego absurdu nic nie przebije. Myliłem się. Podważanie kultu Żołnierzy Wyklętych przez byłych członków PZPR to chora sytuacja, na którą musiałem stanowczo zareagować!


Mam dzisiaj mówić, że to była idiotyczna walka? NIE! To była walka o naszą przyszłość i wolność.


Ja bym się wstydził na pana miejscu dzisiaj dokonywać oceny Żołnierzy Wyklętych. Z przyzwoitości powinien pan przemilczeć tę sprawę.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,139FaniLubię
17,903ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy