Postępowe Niemcy: ktoś zesrał się w konfesjonale...Trudno wyobrazić sobie większe zdziczenie obyczajów! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Postępowe Niemcy: ktoś zesrał się w konfesjonale…Trudno wyobrazić sobie większe zdziczenie obyczajów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W jednym z niemieckich kościołów ktoś wykorzystywał konfesjonał jako toaletę. Sprawcy szuka policja, wykorzystując do tego materiał DNA.

Do skandalicznego przypadku doszło w jednym z katolickich kościołów Górnej Frankonii w Bawarii. Przynajmniej dwukrotnie nieznany sprawca wykorzystał konfesjonał w otwartej świątyni w Ebensfeld jako toaletę. Szuka go teraz policja, wykorzystując do tego pobrany materiał genetyczny. – Częściej spotykaliśmy się z tym w miejscach, gdzie stoją bankomaty. [Dochodzi do tego], gdy ktoś tam nocuje, bo jest ciepło – powiedział komisarz policji Gerald Storath, dodając, że z podobnym zdarzeniem w kościele funkcjonariusze jeszcze nigdy nie mieli do czynienia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ:

Jak powiedział proboszcz kościoła pw. Zwiastowania Maryi, odkrywszy nieczystości w konfesjonale po raz pierwszy, miał nadzieję, że problem się nie powtórzy. Gdy stało się inaczej, zawiadomił policję.

Z podobnymi kłopotami borykają się także inne kościoły w Niemczech. Głośny jest zwłaszcza przypadek słynnej katedry w Kolonii, w czasie ubiegłorocznej nocy sylwestrowej atakowanej petardami przez uchodźców. Mury tej świątyni według jej zarządu regularnie traktowane są przez przechodniów jako toaleta. Do środka permanentnie wrzucane są też śmieci.

Źródło: Katholisch.de, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy