Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak ramię w ramię z Antifą. Czy można upaść niżej? - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak ramię w ramię z Antifą. Czy można upaść niżej?

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

„Nacjonalizm nie przejdzie” – pod tym hasłem w Poznaniu odbyła się manifestacja anarchistów. Podczas marszu doszło do bijatyki. Musiała interweniować policja.

Anarchiści zorganizowali marsz po tym, jak hinduski student został pobity na poznańskich Jeżycach. Podczas przemówień kilkunastu mężczyzn obrzuciło demonstrantów między innymi jajkami. Wywiązała się bójka pomiędzy środowiskiem anarchistów a pseudokibicami. Grupy rozdzieliła policja. Zatrzymano 6 anarchistów i 4 pseudokibiców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 92% lewicowych aktywistów mieszka z rodzicami!

Demonstracje wsparli członkowie Partii Razem, SLD i Inicjatywy Polskiej. Pojawił się też prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Na demonstracji był też szef Instytutu Filozofii UAM. Wcześniej umieścił na stronie na Facebooku zapowiedź demonstracji.

Przeciwko temu zaprotestował poseł niezrzeszony i prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki. W sprawie internetowego wpisu wystosował interpelacje do marszałka Sejmu i ministra nauki.
TVP Info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,831FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy