w

PRZERAŻAJĄCE! Zobacz jak działają dopalacze! Kukiz do Ziobry: „w pierwszej kolejności proszę walczyć z tym zjawiskiem!”

Oto film, który viralowo rozpowszechniany jest w Internecie. Młody człowiek przewraca się na ziemi i krzyczy z bólu. Nagranie pochodzi z Polski. Jest to bardzo smutny widok. Nagrywający mogli szybciej wezwać pogotowie, ale dobrze, że w ogóle to zrobili, a nie stali i się śmiali jak to ma większości przypadków ma miejsce…

Film skomentował również Paweł Kukiz: „Rozmawiałem niedawno z terapeutami zajmującymi się m.in. osobami uzależnionymi od dopalaczy. Są przerażeni skalą zjawiska i bezkarnością bandziorów, którzy te „specyfiki” wprowadzają do obrotu. Twierdzą, że nawet jednokrotne zażycie powoduje nieodwracalne zmiany w mózgu i – uwaga, cytuję – „często dla niektórych dzieci lepiej by było, gdyby przedawkowały” … Straszne…
Powtarzam raz jeszcze apel do Pana Ministra Ziobry – w pierwszej kolejności proszę walczyć z tym zjawiskiem. Chętnie Panu pomogę. A marihuanę leczniczą zostawić do dyskusji lekarzom (nie uwikłanym w koncerny farmaceutyczne) i chorym.”

https://www.youtube.com/watch?v=jYoqDRX_k9Y

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Efekty promafijnego działania tego i poprzednich rządów. Zamiast przestać zabraniać i pozwolić ludziom brać co chcą – w 99% zamiast szkodliwej wódki i dopalaczy wezmą marihuanę, to wprowadza się limity, ograniczenia, zakazy i ludzie chorzy nie mogą się leczyć, a osoby posiadające pełnię praw obywatelskich nie mogą brać tego, czego potrzebują.

  2. Dopalacze … prawda …straszne gówno … widziałem ludzi w podobnym stanie po tym .. ;/ , nie pozwalają z ziemi rośliny palić, a takie ścierwo w sklepach dostępne … cyrk na kółkach ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zostawmy historię historykom – Andrzej Duda na Ukrainie

W Finlandii doszło do bitwy między uchodźcami a mieszkańcami. W ruch poszły kije baseballowe i metalowe pręty!