PRZERAŻAJĄCY FILM! Zachowania imigrantów. Biją europejskie kobiety. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

4
107100

Koran nadaje muzułmaninowi prawo do stosowania przemocy wobec żony w przypadku jej nieposłuszeństwa. Warto zwrócić tutaj uwagę na dobór słów: “których nieposłuszeństwa się boicie”. Oznacza to, że mąż nie musi posiadać żadnych dowodów na owo nieposłuszeństwo – sama obawa jest wystarczająca do wymierzenia kary. 

Na poniższym filmie możecie zobaczyć jak islamscy imigranci traktują europejskie kobiety, to oczywiście tylko mała cząstka tego co robią Francuzkom, Niemkom czy Szwedkom. W całej Europie codziennie ofiarą gwałtów padają setki kobiet. Filmów z tych przerażających scen nie będę publikować ale każdy internauta, który wie jak zagłębić się w “dark net” z łatwością na nie trafi. Zobaczcie chociażby ten wpis: Nagrania z obcinania głów, egzekucji, torturowania dzieci. Węgierska policja ujawnia co znajduje się w telefonach zabranych “uchodźcom”.

Komentarze:

komentarzy

4 KOMENTARZE

  1. Europy nie da się już uratować, bo nikt nie będzie strzegł jej granic. Powinno się bardzo restrykcyjnie chronić granice Europy. Łodzie z emigrantami powinny być zawracane, a w ostateczności nawet ostrzeliwane. Dopóki nie zerwie się ze słabością jaką jest humanitaryzm wobec wszystkich i wszystkiego, dopóki nie zerwie się z poprawnością polityczną, nic się nie zmieni. Pozostaje tylko chronić Polski przed tym bydłem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here