„Przestańcie chować głowy w piasek!”. Belg pobity przez imigranta apeluje do rodaków - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

„Przestańcie chować głowy w piasek!”. Belg pobity przez imigranta apeluje do rodaków

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Opinię publiczną w Belgii poruszyła sprawa pobicia młodego mężczyzny, który stanął w obronie dziewcząt napastowanych przez imigranta.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu w Gandawie. Widząc, że – jak napisał sam poszkodowany – „młody mężczyzna z północnej Afryki” agresywnie zaczepia dwie dziewczyny, Belg postanowił przyjść im z pomocą. Miał jednak prawdopodobnie do czynienia z napastnikiem biegłym w sztukach walki.

„Powiedziałem mu, żeby dał im spokój, ale w odróżnieniu od dziesiątków wcześniejszych podobnych przypadków, tym razem nie skończyło się to dla mnie dobrze. On chyba musiał trenować kick-boxing. W dodatku przejechał mi po twarzy jakimś kluczem albo innym ostrym przedmiotem. Musieli mnie zszywać” – napisał młody Belg, ilustrując swoją „przygodę” dość drastycznymi fotografiami, oddającymi odniesione przezeń obrażenia. Autor wpisu na Facebooku wyraził też rozgoryczenie z powodu zachowania osób, w obronie których stanął. Zbiegły one z miejsca zdarzenia i w żaden sposób nie pomogły swojemu wybawicielowi – nawet nie powiadomiły policji.

Islamizacja Niemiec wciąż przyspiesza. Coraz więcej imigrantów sprowadza bliskich

Bardziej budująca, a zarazem donośna, gdyż liczona w tysiącach wpisów, okazała się reakcja rodaków w mediach społecznościowych. To nie takie oczywiste, gdyż Belgowie przyzwyczaili się do tego typu „incydentów” i rzadko wzbudzają one większą dyskusję. Tym razem jednak w dużej liczbie wyrazili swoje poparcie dla postawy zaatakowanego.

„Szansa, że złapią tego „inżyniera”, jest bliska zeru. Mam jednak nadzieję, że trochę potrząsnąłem społeczeństwem. Przestańcie chować głowę w piasek. Interweniujcie, kiedy na waszych oczach dzieją się takie rzeczy. Pokażmy, że nie akceptujemy tej przemocy” – napisał bohater zdarzenia.

Źródło: reporters.pl/„Het Nieuwsblad”, „Het Laatste Nieuws”, pch24.pl

Holandia: 30 funkcjonariuszy policji potrzebnych do zatrzymania JEDNEGO imigranta! WIDEO ośmieszające holenderską policję!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,182FaniLubię
17,888ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy