Prezes Ruchu Narodowego, poseł na Sejm RP, Robert Winnicki na swoim facebookowym profilu po raz kolejny obnażył hipokryzję polskiej centroprawicy. Zachęcamy do przeczytania!
Bawi mnie, kiedy publicyści i politycy związani z partią rządzącą narzekają na „główny nurt”.
Po pierwsze, Szanowni Państwo, od co najmniej roku nie ma już żadnych wątpliwości, że to Wy jesteście głównym nurtem pod każdym względem. Po drugie i jednak ważniejsze, szanowni „niepokorni” – centroprawica ideowo, po roku 89 zawsze była w „głównym nurcie” życia politycznego.
1) Główny nurt popierał i popiera bezalternatywne podporządkowanie się UE – Wy też.
2) Główny nurt popierał i popiera politykę wschodnią opartą o paradygmat giedroyciowski, a nie kresowy – Wy też.
3) Główny nurt popierał i popiera „kompromisy” w sprawach kulturowych i bioetycznych, które prowadzą do niszczenia tradycji, rodziny i obyczajów – Wy też.
4) Główny nurt popierał i popiera kolonialny model gospodarki, opartej na dominacji zachodnich podmiotów. Wy, centroprawica, mimo, że dziś mówicie troszkę inaczej – też. Zwłaszcza, że poza mówieniem i slajdami Morawieckiego nic istotnego w tym kierunku nie zrobiliście.
To, że w większości pochodzicie z trochę innych frakcji PZPR i Solidarności niż centrolewicowa część głównego nurtu nie znaczy, że nim nie jesteście.
I nie zakryjcie tego dużą ilością patriotycznej retoryki, biało-czerwonych flag oraz zdjęć z biskupami. Powoli, ale nieubłaganie zbliża się czas, w którym Idea Narodowa zajmie miejsce okupowane przez demoliberalną centroprawicę.
Robert Winnicki, http://ruchnarodowy.net/

![Ziobro: Doświadczenie przekonało mnie o konieczności twardej walki z groźnymi przestępcami [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Ziobro-Z3.jpg)




![Patryk Jaki: Komisja Europejska twierdzi, że jest zasada pierwszeństwa prawa UE nad krajowym [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Jaki-Patryk-23.jpg)










