Robert Winnicki: Nie dopuścimy do tego, by szambonurkowie zajęli kulturę! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Robert Winnicki: Nie dopuścimy do tego, by szambonurkowie zajęli kulturę! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

 – Nie dopuścimy do tego, żeby szambonurkowie zajęli kulturę. Nie dopuścimy do tego, by ją okupowali. My, narodowcy, odbijemy kulturę. Będziemy walczyć o to, by w przestrzeni publicznej tak zdegenerowane spektakle się nie pojawiały. One uwłaczają nam jako narodowi – stwierdził podczas pikiety pod Teatrem Powszechnym, prezes Ruchu Narodowego, poseł Robert Winnicki. 

Członkowie i sympatycy Ruchu Narodowego, stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Młodzieży Wszechpolskiej ,ONR-u, Narodowej Organizacji Kobiet, urządzili pikietę przed Teatrem Powszechnym w Warszawie. Narodowcy protestują przeciwko wystawianiu sztuki ” Klątwa” , która obraża uczucia religijne i narodowe Polaków.

Prawnik o „Klątwie”: symboliki religijnej użyto w celu profanacji.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy