Rok temu władze Austrii nazwały Orbana "nazistą", dzisiaj same stawiają płot na granicy z Węgrami! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Rok temu władze Austrii nazwały Orbana “nazistą”, dzisiaj same stawiają płot na granicy z Węgrami!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Władze Austrii wieszały na Orbanie psy za to, że w ubiegłym roku oddzielił się płotem od Serbii. Dziś same chcą postawić płot wzdłuż granicy z Węgrami…

Przypomnijmy, że władze Austrii nazwały Orbana “nazistą”, gdy ten we wrześniu ubiegłego roku podjął decyzję o budowie płotu wzdłuż granicy z Serbią, aby ograniczyć napływ islamskich migrantów do Węgier. Teraz te same władze oświadczyły, że planują ogrodzić granice swojego kraju… zasiekami i drutem kolczastym! Austriackie MSW właśnie potwierdziło, że postawi płot na granicy z Węgrami. Wcześniej zbudowali zasieki na granicy ze Słowenią. Czy Austriacy powiedzą teraz o sobie, że również są “nazistami”?

ZOBACZ: Węgierski polityk: „George Soros sponsoruje nielegalną imigrację do Europy!”

Hipokryzja niektórych europejskich przywódców w sprawie islamskich migrantów jest w istocie niezmierzona. We wrześniu 2015 roku, aby powstrzymać napływ migrantów z Bliskiego Wschodu do własnego kraju, Victor Orban podjął decyzję o budowie płotu z drutu kolczastego wzdłuż granicy z węgiersko-serbskiej. Efekt był niemal natychmiastowy: liczba nielegalnych imigrantów przekraczających nielegalnie wspomnianą granicę spadła praktycznie do zera. Za tę decyzję austriackie władze nazwały Orbana “nazistą”.

Co ciekawe – nie minęło jednak kilka kolejnych tygodni, a rząd we Wiedniu podjął decyzję o budowie płotu składającego się z zasieków i drutu kolczastego na granicy ze Słowenią. Obecnie zaś przymierza się do postawienia płotu wzdłuż granicy z Węgrami. Wszystko po to, aby ryzyko wtargnięcia w granice Austrii nowych fal migrantów i uchodźców było jak najmniejsze.

Powstaje pytanie – czy władze we Wiedniu powiedzą teraz o sobie, że również są “nazistami”? Czy też może uderzą się w pierś i przeproszą premiera Węgier za użyte wobec niego porównanie?

Za: niewygodne.info.pl Źródło: Austria chce postawić płoty na granicy z Węgrami (rmf24.pl)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,835FaniLubię
18,079ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy