Smoleńsk NIEWYJAŚNIONY - Nie możemy milczeć. - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Smoleńsk NIEWYJAŚNIONY – Nie możemy milczeć.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

O Smoleńsku powinniśmy mówić, nie bać się mediów nazywających nas “oszołomami” czy “sekciarzami”. Zginęły tam najważniejsze osoby w państwie a Rosjanie nie tylko nie oddali czarnych skrzynek i wraku samolotu ale uniemożliwi obiektywne śledztwo.

Mam nadzieję, że już za kilka miesięcy zmieni się władza i przynajmniej w jakieś cząstce dojdziemy do tego co się tam zdarzyło.
Rosjanie od zawsze mordowali z zimną krwią, również obecnie nic sobie nie robią z życia Ukraińców, Gruzinów czy Czeczenów – dlaczego zatem mamy im ufać?

Media wydają się być całkowicie obłudne, kiedy Putin i Rosjanie wypowiadają się o Smoleńsku – są dla ich godnymi zaufania autorytetami – kiedy zaś sytuacja dotyczy Ukrainy to następuje nagła zmiana, w której Rosja przedstawiana jest jako kompletny kłamca…

Niech sobie media nazywają nas jak chcą, poza gospodarką czy prawem, które mam nadzieję PiS z przyszyłym koalicjantem naprawią, nastąpi olbrzymi przełom w polskiej polityce historycznej i nie damy sobie pluć na twarze czy sprzedawać się jak dziwka za kilkadziesiąt tysięcy euro.

Piosenki o Katastrofie Smoleńskiej: https://prawicowyinternet.pl/piosenki-o-tragedii-smolenskiej/

Mów o Smoleńsku – zostań oszołomem!

To jest zatrważające do jakiego stopnia media mogą ogłupić naród, który śmierć najważniejszych osób w państwie uznaje za coś o czym nie warto mówić po 5ciu latach od tragedii. Andrzej Duda w czasie całej kampanii nie mógł wypowiedzieć nawet słowa Smoleńsk, ponieważ media rozpętałyby burzę… że nie myśli o przyszłości, że chce tylko pomników smoleńskich.

W Stanach Zjednoczonych do dzisiaj mówi się o zamachach na prezydentów Kennedy’ego, Lincolna czy McKinleya – gdyby doszło do takiej sytuacji jak u nas, gdyby zginęły najważniejsze osoby w państwie – byłby to najważniejszy temat na wiele kolejnych lat – a całą sprawę staranoby się jak najszybciej rozwiązać.

Przypomnijmy, że w Smoleńsku nie zginął tylko Lech Kaczyński z małżonką – zginęły najważniejsi ludzie w państwie:

  • Janusz Kurtyka – prezes Instytutu Pamięci Narodowej
  • Sławomir Skrzypek – prezes Narodowego Banku Polskiego
  • Ryszard Kaczorowski – ostatni prezydent RP na uchodźstwie
  • adw. Joanna Agacka-Indecka – prezes Naczelnej Rady Adwokackiej
  • gen. Franciszek Gągor – szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
  • dowódcy Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych RP, Marynarki Wojennej RP, Wojsk Specjalnych RP

I wiele innych osób.

Zginęły osoby ważne z punktu bezpieczeństwa Polski a do dzisiaj Polacy nie otrzymali wraku samolotu, czarnych skrzynek a i bardzo często osobistych rzeczy zmarłych.

Media już pierwszego dnia po katastrofie stwierdzały, że samolotot rozbił się przez mgłę, uderzył w drzewo, że to wina pilotów. Każdy człowiek, który zna historię Rosji, wie do czego rosyjscy politycy są zdolni – od razu postawiłby tezę o zamachu.

W poprzednio nagranym filmie mówiłem o Stepanie Banderze ale nie wspomniałem jak zginął – został zamordowany w zamachu wykonanym w Monachium przez agenta KGB Bohdana Staszynskiego. Mordy rosyjskich służb specjalnych to nic nowego na przełomie ostatnich kilkudziesięciu lat – przypomnijmy ostatnie wyczyny Kremla: Borys Niemcow, Anna Politkowska czy Aleksander Litwinienka.

Rosjanie są mistrzami propagandy a dodając do tego fakt, że rosyjski prezydent bezpośrednio wywodzi się z KGB oraz znajomość informacji o tym, że ZSRR wielokrotnie ćwiczyło próby zamachów na rządowe samoloty… nie możemy wykluczyć tezy o zwykłym zamordowaniu ludzi negatywnie nastawionych do Rosji. Kto zaś przejął władzę po śmierci Lecha Kaczyńskiego? Bronisław Komorowski mający kontakt z rosyjskim wywiadem oraz generałowie wywodzący się bezpośrednio z czarnych czasów PRL.

Warto jeszcze wspomnieć o sytuacji sprzed kilku miesięcy – kiedy Rosjanie zestrzelili samolot z setkami cywilów próbując zrzucić winę na Ukraińców… oni są zdolni do wszystkiego.

Nazywajcie mnie “oszołomem” czy “sekciarzem smoleńskim” – dla mnie sprawa tej katastrofy nie została wyjaśniona. Nie wiem co się stało – być może był to zamach, być może była to katastrofa. Tego się nie dowiemy ponieważ polski rząd zrobił jedno wielkie NIC – aby w tej sprawie przeprowadzić obiektywne śledztwo. Osoby odpowiedzialne za organizację tego lotu a następnie za śledztwo powinny trafić przed Trybunał Stanu.

Zginął mój prezydent, którego ulotki rozdawałem mając 15 lat i którego bardzo szanowałem między innymi za przywracanie pamięci żołnierzom wyklętym, powstańcom czy zapomnianych stoczniowcom – nie widzę zatem powodów, dla których nie miałby mieć w Polsce pomników.

Platforma Obywatelska zniszczyła 400 stron tajnych dokumentów dot. Smoleńska!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy