Piosenki o Tragedii Smoleńskiej
w ,

Smoleńsk NIEWYJAŚNIONY – Nie możemy milczeć.

O Smoleńsku powinniśmy mówić, nie bać się mediów nazywających nas „oszołomami” czy „sekciarzami”. Zginęły tam najważniejsze osoby w państwie a Rosjanie nie tylko nie oddali czarnych skrzynek i wraku samolotu ale uniemożliwi obiektywne śledztwo.

Mam nadzieję, że już za kilka miesięcy zmieni się władza i przynajmniej w jakieś cząstce dojdziemy do tego co się tam zdarzyło.
Rosjanie od zawsze mordowali z zimną krwią, również obecnie nic sobie nie robią z życia Ukraińców, Gruzinów czy Czeczenów – dlaczego zatem mamy im ufać?

Media wydają się być całkowicie obłudne, kiedy Putin i Rosjanie wypowiadają się o Smoleńsku – są dla ich godnymi zaufania autorytetami – kiedy zaś sytuacja dotyczy Ukrainy to następuje nagła zmiana, w której Rosja przedstawiana jest jako kompletny kłamca…

Niech sobie media nazywają nas jak chcą, poza gospodarką czy prawem, które mam nadzieję PiS z przyszyłym koalicjantem naprawią, nastąpi olbrzymi przełom w polskiej polityce historycznej i nie damy sobie pluć na twarze czy sprzedawać się jak dziwka za kilkadziesiąt tysięcy euro.

Piosenki o Katastrofie Smoleńskiej:

https://www.youtube.com/watch?v=itDuVgSQi4k

Mów o Smoleńsku – zostań oszołomem!

To jest zatrważające do jakiego stopnia media mogą ogłupić naród, który śmierć najważniejszych osób w państwie uznaje za coś o czym nie warto mówić po 5ciu latach od tragedii. Andrzej Duda w czasie całej kampanii nie mógł wypowiedzieć nawet słowa Smoleńsk, ponieważ media rozpętałyby burzę… że nie myśli o przyszłości, że chce tylko pomników smoleńskich.

W Stanach Zjednoczonych do dzisiaj mówi się o zamachach na prezydentów Kennedy’ego, Lincolna czy McKinleya – gdyby doszło do takiej sytuacji jak u nas, gdyby zginęły najważniejsze osoby w państwie – byłby to najważniejszy temat na wiele kolejnych lat – a całą sprawę staranoby się jak najszybciej rozwiązać.

Przypomnijmy, że w Smoleńsku nie zginął tylko Lech Kaczyński z małżonką – zginęły najważniejsi ludzie w państwie:

  • Janusz Kurtyka – prezes Instytutu Pamięci Narodowej
  • Sławomir Skrzypek – prezes Narodowego Banku Polskiego
  • Ryszard Kaczorowski – ostatni prezydent RP na uchodźstwie
  • adw. Joanna Agacka-Indecka – prezes Naczelnej Rady Adwokackiej
  • gen. Franciszek Gągor – szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
  • dowódcy Wojsk Lądowych, Sił Powietrznych RP, Marynarki Wojennej RP, Wojsk Specjalnych RP

I wiele innych osób.

Zginęły osoby ważne z punktu bezpieczeństwa Polski a do dzisiaj Polacy nie otrzymali wraku samolotu, czarnych skrzynek a i bardzo często osobistych rzeczy zmarłych.

Media już pierwszego dnia po katastrofie stwierdzały, że samolotot rozbił się przez mgłę, uderzył w drzewo, że to wina pilotów. Każdy człowiek, który zna historię Rosji, wie do czego rosyjscy politycy są zdolni – od razu postawiłby tezę o zamachu.

W poprzednio nagranym filmie mówiłem o Stepanie Banderze ale nie wspomniałem jak zginął – został zamordowany w zamachu wykonanym w Monachium przez agenta KGB Bohdana Staszynskiego. Mordy rosyjskich służb specjalnych to nic nowego na przełomie ostatnich kilkudziesięciu lat – przypomnijmy ostatnie wyczyny Kremla: Borys Niemcow, Anna Politkowska czy Aleksander Litwinienka.

Rosjanie są mistrzami propagandy a dodając do tego fakt, że rosyjski prezydent bezpośrednio wywodzi się z KGB oraz znajomość informacji o tym, że ZSRR wielokrotnie ćwiczyło próby zamachów na rządowe samoloty… nie możemy wykluczyć tezy o zwykłym zamordowaniu ludzi negatywnie nastawionych do Rosji. Kto zaś przejął władzę po śmierci Lecha Kaczyńskiego? Bronisław Komorowski mający kontakt z rosyjskim wywiadem oraz generałowie wywodzący się bezpośrednio z czarnych czasów PRL.

Warto jeszcze wspomnieć o sytuacji sprzed kilku miesięcy – kiedy Rosjanie zestrzelili samolot z setkami cywilów próbując zrzucić winę na Ukraińców… oni są zdolni do wszystkiego.

Nazywajcie mnie “oszołomem” czy “sekciarzem smoleńskim” – dla mnie sprawa tej katastrofy nie została wyjaśniona. Nie wiem co się stało – być może był to zamach, być może była to katastrofa. Tego się nie dowiemy ponieważ polski rząd zrobił jedno wielkie NIC – aby w tej sprawie przeprowadzić obiektywne śledztwo. Osoby odpowiedzialne za organizację tego lotu a następnie za śledztwo powinny trafić przed Trybunał Stanu.

Zginął mój prezydent, którego ulotki rozdawałem mając 15 lat i którego bardzo szanowałem między innymi za przywracanie pamięci żołnierzom wyklętym, powstańcom czy zapomnianych stoczniowcom – nie widzę zatem powodów, dla których nie miałby mieć w Polsce pomników.

Platforma Obywatelska zniszczyła 400 stron tajnych dokumentów dot. Smoleńska!

Co myślisz?

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Jak zostać PRZESTĘPCĄ na Ukrainie? Kilka słów o Banderze…

DudaWystapieniawSejmie

Duda Nieznany – Wystąpienia Parlamentarne Andrzeja Dudy