Stado Romów bije i okrada Francuza na stacji metra pełnej ludzi! Nikt nie zareagował! [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 12 lipca, 2020

Stado Romów bije i okrada Francuza na stacji metra pełnej ludzi! Nikt nie zareagował! [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Francuzi nie po raz pierwszy udowodnili, że opinia o tym, że nie należą do najodważniejszych, często znajduje potwierdzenie w faktach. Nie znalazł się nikt, kto pomógłby napadniętemu przez Romów mężczyźnie.

Do zdarzenia doszło w metrze. Jeden z oczekujących na pociąg mężczyzn został otoczony przez grupkę, która raczej nie utrzymuje się z ciężkiej pracy. Pasażer nagrywał całe zajście, a gdy agresorzy uciekli wygarnął innym czekającym na peronach.

ZOBACZ: Prawie 70% Polaków darzy niechęcią Arabów i Romów! NIC DZIWNEGO!

Jesteście tchórzami. To Romowie. To kieszonkowcy. Oni są tutaj każdego dnia, by Was okradać. Teraz napadli na mnie i nikt z Was się nie ruszył. Świat zobaczy, że jesteście tchórzami – krzyczał w kierunku innych pasażerów.

Francuzi są jak owce. Jesteście ofiarami. Jesteście tchórzami! – dodał po chwili zrezygnowany.

Na nagraniu nie widać, by na adresatach tych słów zrobiły one większe wrażenie. Wygląda na to, że Francuzi już pogodzili się z obecnością w swojej codzienności parających się kradzieżami i rozbojami Romów i przedstawicieli innych narodowości, którzy nie są zainteresowani legalną pracą.

Rom wyjaśnia dlaczego nie podejmuje pracy: „Konstytucja gwarantuje, że każdy obywatel ma prawo dostawać od państwa pomoc”

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,708FaniLubię
18,055ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy