w ,

Stado Romów bije i okrada Francuza na stacji metra pełnej ludzi! Nikt nie zareagował! [WIDEO]

Francuzi nie po raz pierwszy udowodnili, że opinia o tym, że nie należą do najodważniejszych, często znajduje potwierdzenie w faktach. Nie znalazł się nikt, kto pomógłby napadniętemu przez Romów mężczyźnie.

Do zdarzenia doszło w metrze. Jeden z oczekujących na pociąg mężczyzn został otoczony przez grupkę, która raczej nie utrzymuje się z ciężkiej pracy. Pasażer nagrywał całe zajście, a gdy agresorzy uciekli wygarnął innym czekającym na peronach.

ZOBACZ: Prawie 70% Polaków darzy niechęcią Arabów i Romów! NIC DZIWNEGO!

Jesteście tchórzami. To Romowie. To kieszonkowcy. Oni są tutaj każdego dnia, by Was okradać. Teraz napadli na mnie i nikt z Was się nie ruszył. Świat zobaczy, że jesteście tchórzami – krzyczał w kierunku innych pasażerów.

Francuzi są jak owce. Jesteście ofiarami. Jesteście tchórzami! – dodał po chwili zrezygnowany.

Na nagraniu nie widać, by na adresatach tych słów zrobiły one większe wrażenie. Wygląda na to, że Francuzi już pogodzili się z obecnością w swojej codzienności parających się kradzieżami i rozbojami Romów i przedstawicieli innych narodowości, którzy nie są zainteresowani legalną pracą.

Rom wyjaśnia dlaczego nie podejmuje pracy: „Konstytucja gwarantuje, że każdy obywatel ma prawo dostawać od państwa pomoc”

Za: niezlomni.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Imamowie w niemieckich meczetach wzywają do pełnej izolacji! Integracja? Niemożliwe.

Rząd podsumował rok programu 500 plus; będzie uszczelnienie systemu!