w ,

Stanisław Michalkiewicz alarmuje: Żydzi chcą przejąć polskie nieruchomości. Czy władze zareagują?

Stanisław Michalkiewicz, powołując się na anonimowe źródła, poinformował, że „12 grudnia Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017”. Jest to dokument niezwykle niebezpieczny, ponieważ z treści, do jakich dotarł niezależny publicysta, wynika, że „stwarza on pozory legalności dla przejmowania przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu tak zwanego mienia bezspadkowego”.

W chwili obecnej dokument został przekazany do Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów, która zdecyduje o jego przyszłości. „Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem”, zauważył Stanisław Michalkiewicz.

Oznaczałoby to, że żydowskie organizacje wspierane i popierane przez władze Stanów Zjednoczonych mogłyby rozpocząć przejmowanie „znajdujących się w Polsce nieruchomości stanowiących własność skarbu państwa albo własność samorządów terytorialnych”, które (co wynika z treści przyjętego dokumentu) „należą się im”.

W ocenie Stanisława Michalkiewicz ten ruch polityczny został starannie przemyślany i wykonano go w odpowiednim czasie. „Zwraca uwagę fakt, że zaaprobowanie tego Aktu przez Senat USA nastąpiło następnego dnia po zaprzysiężeniu przez pana prezydenta Dudę pana Mateusza Morawieckiego na premiera rządu Rzeczypospolitej”, napisał publicysta.

Dodał, że posłowie jak najszybciej powinni złożyć w Sejmie interpelację dotyczącą tej sprawy, w której postawiliby pytania:

– co rząd uczynił, aby zapobiec narażeniu Polski na niebezpieczeństwo złupienia jej przez żydowskie organizacje przemysłu holokaustu?;

– czy ktoś w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej składał w tej sprawie obietnice przedstawicielom państw obcych, a jeśli tak, to czy którekolwiek z tych państw uzależniało swój stosunek do Polski oraz poparcie polityczne dla rządu od zadośćuczynienia przez Rzeczpospolitą żydowskim roszczeniom majątkowym?;

– co rząd pana premiera Mateusza Morawieckiego zamierza aktualnie uczynić dla zapobieżenia temu niebezpieczeństwu?

Źródło: michalkiewicz.pl, pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Nowy jedwabny szlak – dobry biznes czy chiński potop?

Premier Mateusz Morawiecki podczas obchodów Grudnia’70: musimy wyjaśnić wszystkie sprawy z przeszłości [WIDEO]