w

Stanisław Michalkiewicz: Komitet Obrony Demokracji jest tworem tajnych służb!

„Unia Europejska to pseudonim niemieckiej hegemonii w Europie” powiedział Stanisław Michalkiewicz, który był gościem Marcina Roli w programie „W cztery oczy”.

„Początkowy pomysł wspólnego rynku, tzn. utworzenia w Europie jednolitego obszaru celnego, był bardzo rozsądny, i przyniósł bardzo dobre rezultaty np. w postaci ożywienia gospodarczego, ale na ten projekt nałożono drugi projekt, takiego Europejskiego Imperium pod Niemieckim kierownictwem, i to spowodowało, że te dobre skutki pierwszego projektu, zostały wygaszane przez ten drugi projekt.

(…) Margaret Thatcher powiedziała o Unii Europejskiej, że to nic innego jak pseudonim „niemieckiej hegemonii w Europie”, a ja się pod tym podpisuje.” – powiedział redaktor Stanisław Michalkiewicz, odnosząc się do obecnej kondycji Unii, a także stanu demokracji w Europie i Polsce.

Prowadzący program, pytał Michalkiewicza o prawdopodobną genezę Komitetu Obrony Demokracji, i czy jego istnienie jest, czy nie jest, symbolem upadku demokracji w Polsce.

„Ja podejrzewam, że KOD został utworzony przez tajne służby, głównie Wywiad Wojskowy, dawne WSI. Celem jednak nie jest żadna obrona demokracji, ale wysadzenie rządu, co jest działaniem dywersyjnym. Działania te są prowadzone nawet kosztem możliwej zewnętrznej interwencji w Polsce, a nawet bardzo możliwe, że militarnej też. W tej chwili widać, że realizowany jest scenariusz, który ma stworzyć przesłanki, dające możliwość użycia przewidzianej w traktacie lizbońskim, „klauzuli solidarności” o tzw. bratniej pomocy. (…) Drugim celem Komitety Obrony Demokracji, jest właśnie złożenie takiego zaproszenia do Polski. Najpierw musi jednak doprowadzić do rozruchów na skale krajową, do aktów przemocy i niszczenia mienia. Kiedy rząd zareaguje, a będzie musiał zareagować, zostanie przez KOD oskarżony o terroryzm państwowy, co da pretekst do interwencji zewnętrznej w Polsce.” – mówił redaktor wyjaśniając jakie prawdziwe intencje stoją za działaniami KODu.

stefczyk.info/wRealu24.pl

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wołyń. Rozmowa z twórcami filmu.

Absurdy EU! Unia Europejska zakazuje peklowanej golonki!