Stanisław Piotrowicz: "Zawsze zachowywałem się przyzwoicie" [WIDEO] - PrawicowyInternet.pl
piątek, 10 lipca, 2020

Stanisław Piotrowicz: “Zawsze zachowywałem się przyzwoicie” [WIDEO]

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Sporządziłem protokół, który miał istotne znaczenie dlatego, że postępowanie przeciw Antoniemu Pikulowi zostało zwrócone do prokuratury i ostatecznie zostało umorzone. To nie ja, a prokurator wojskowy, oskarżał pana Antoniego Pikula – powiedział Poseł PiS Stanisław Piotrowicz podczas konferencji prasowej w Sejmie.

Stanisław Piotrowicz zwrócił uwagę, że ataki nasiliły się w momencie, kiedy zaangażował się w sprawę Trybunału Konstytucyjnego.

–  Jestem atakowany za swoją pracę w prokuraturze w latach 80. Nie przypadek to sprawił, że atakowany jestem na to właśnie teraz – gdy stałem się twarzą walki o wprowadzenie w TK ładu konstytucyjnego – stwierdził.

Poseł PiS poinformował też, że czynił starania, by w jak największym stopniu pomóc Antoniemu Pikulowi.

–  Nawiązałem kontakt z obrońcą pana Antoniego Pikula – był nim wtedy Stanisław Zając, późniejszy wicemarszałek Sejmu. Po przeprowadzeniu  rozmowę, przedstawiłem jak widzę tę sprawę, co mogę zrobić i jak mogę pomóc podejrzanemu – oświadczył.

– Pracując w prokuraturze, nie mam powodów do tego, ażeby się wstydzić. Zawsze zachowywałem się przyzwoicie. Hołdowałem tym wartościom, wedle których żyję. Wartościom chrześcijańskim, szacunku do drugiego człowieka. Moim celem było zawsze zmierzanie do prawdy i sprawiedliwości – podsumował Stanisław Piotrowicz.

Reszta na: http://pis.org.pl/

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,742FaniLubię
18,065ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy