Stanisław Tyszka o TESTAMENCIE POLITYCZNYM Rafała Wójcikowskiego - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

Stanisław Tyszka o TESTAMENCIE POLITYCZNYM Rafała Wójcikowskiego

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

To był bardzo smutny dzień dla Polski. Wiele osób niestety nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak wielką stratą jest śmierć Rafała. To był jeden z najbardziej merytorycznych posłów po roku 1989. Rafał był wybitnym ekonomistą, specjalizował się w kryzysie demograficznym. Był autorem naszej modyfikacji programu „500+”, którą przedstawiał. Był bardzo krytyczny wobec obecnego kształtu. Mówił, że program w tym kształcie nie zmieni sytuacji demograficznej, że jesteśmy za polityką rodzinną natomiast za mądrą polityką rodzinną – powiedział Stanisław Tyszka.

Polityk Kukiz’15 zwrócił uwagę na fakt, że śp. Rafał Wójcikowski był szanowany przez innych posłów, którzy doceniali jego przygotowanie merytoryczne.

Był bardzo ceniony wśród posłów innych ugrupowań, zasiadał w komisji finansów. Prezentował koncepcję ujemnego podatku dochodowego stosowaną m.in. w Izraelu, próbował przekonać rządzących, aby program „500+” wiązał się z tym, że odlicza się ulgi od podatków i składek, które ludzie już płacą, a jeżeli nie da się odliczyć to się dopłaca. To by zadziałało – stwierdził.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,522FaniLubię
18,041ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy