w

Stewardessy Air France będą zmuszone do noszenia hidżabów!

Kolejny etap klękania przed światem islamu. 17 kwietnia ruszą loty Air France na linii Paryż-Teheran, które od 2008 roku były zawieszone ze względu na konflikt polityczny. Stewardessy, które będą obsługiwać te loty otrzymały instrukcję dotyczącą m.in. ubioru podczas podróży do stolicy Iranu. Poleciły w niej, by stewardessy na czas lotu wkładały spodnie, a po wyjściu z samolotu – hidżab. Wynika to z obowiązującego w Iranie od 1979 roku prawa, zgodnie z którym każda kobieta na terenie kraju musi przykrywać włosy w miejscach publicznych.

Wymogi francuskiego przewoźnika zostały mocno skrytykowane przez związki zawodowych. Jak donosi portal francetvinfo.fr, w odpowiedzi na liczne protesty linie lotnicze wycofały się ze swoich wcześniejszych postanowień zaś dyrekcja Air France zadecydowała, że stewardesy będą miały wybór, te które nie zechcą nosić hidżabów, będą mogły odmówić lotu do Teheranu. Podobne regulacje wprowadziły do tej pory niemieckie linie Lufthansa.

PRZECZYTAJ: Austria. Patrol szariatu pobił mężczyznę, który bronił swojej żony i córki przed groźbami!

Muzułmanie przybywający do Europy jasno podkreślają, że nie interesuje ich europejskie prawo i nadal podlegają własnym zasadom wynikającym z prawa szariatu. Nie potrafią się dostosować do naszego społeczeństwa i nie szanują naszych wartości, dlaczego zatem polityczna poprawność krajów europejskich robi wszystko aby przypodobać się islamistom? Tego nigdy nie zrozumiem.

https://www.youtube.com/watch?v=9tNv0ewhxeY

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

W 2015 roku granice UE nielegalnie przekroczyło 1,82 mln osób!

Gazeta Wyborcza bezczelnie edytuje post w sprawie ustawki feministek!