Sylwia Spurek: "aborcja jest prawem człowieka". Internet: "Martwi się o gwałcone krowy a ma w dupie zabijanie bezbronnych dzieci" - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Sylwia Spurek: “aborcja jest prawem człowieka”. Internet: “Martwi się o gwałcone krowy a ma w dupie zabijanie bezbronnych dzieci”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

“Prawo do bezpiecznej i legalnej aborcji jest naszym prawem, jest prawem każdej kobiety, jest prawem człowieka” – napisała na Twitterze Sylwia Spurek, będąca przejawem tego, że demokracja bardzo często jest wadliwa, skoro na takie osoby głosuje ponad 50 tysięcy wyborców. 

W komentarzach na Twitterze nie widać słów poparcia dla radykalnie antyludzkiej teorii europoseł. Bardzo wiele osób ostro ją krytykuje:

https://twitter.com/Helena91986129/status/1248232908332118016

 

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy