w , ,

SZARIAT W PRAKTYCE: Zgwałcona Brytyjka w więzieniu, a sprawcy – na wolności!

25-letnia Brytyjka, która zgłosiła na komisariat policji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, że padła ofiarą gwałtu, została aresztowana. Uznano, że złamała tamtejsze prawo w zakresie „seksu pozamałżeńskiego”. Sprawcy gwałtu pozostają na wolności.

Planując wakacje każdy z Was powinien się zastanowić czy warto wybierać się do islamskiego kraju, w którym panuje prawo szariatu. Szczególnie jeśli jesteś kobietą!

Młoda Brytyjka przebywała na wakacjach w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Została tam napadnięta i zgwałcona przez dwóch obywateli Wielkiej Brytanii. Kiedy zgłosiła sprawę na tamtejszy komisariat policji, została aresztowana za złamanie obowiązującego w ZEA prawa zakazującego seksu pozamałżeńskiego.

Sprawcy gwałtu zostali wypuszczeni i powrócili do Wielkiej Brytanii. Choć 25-letnia kobieta opuściła areszt za kaucją i przebywa u brytyjskiej rodziny mieszkającej w ZEA, to jednak nie może wyjechać z tego kraju, ponieważ zatrzymano jej paszport. Jeśli tamtejszy wymiar sprawiedliwości uzna ją winną złamania prawa może jej grozić więzienie, deportacja lub nawet – ukamienowanie.

Muzułmanie ukamienowali i podpalili kobietę na oczach policji! Nawet dzieci rzucały kamieniami! Wideo +18!

Za: telewizjarepublika.pl

CETA: rozpoczęcie procedur związanych z wejściem w życie umowy

Korwin, Wipler, Berkowicz i Lewicki podsumowują rok rządów PiS-u!