Szczecin: siedmioro Czeczenów zatrzymanych tuż przed granicą z Niemcami - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Szczecin: siedmioro Czeczenów zatrzymanych tuż przed granicą z Niemcami

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W środę (23 listopada) tuż przed granicą funkcjonariusze Straży Granicznej ze Szczecina zatrzymali siedmioosobową grupę obywateli Rosji narodowości czeczeńskiej, którzy wbrew przepisom usiłowali wyjechać z Polski do Niemiec. Cudzoziemcom pomagał 43-letni Polak. On również został zatrzymany.

W rejonie byłego przejścia drogowego w Kołbaskowie funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali do kontroli opla. Okazało się, że prowadzonym przez mieszkańca woj. zachodniopomorskiego samochodzie podróżowało siedmioro obywateli Rosji narodowości czeczeńskiej. Cudzoziemcy nie mieli dokumentów uprawniających do przekroczenia polsko-niemieckiej granicy, do kontroli okazali jedynie tymczasowe zaświadczenia tożsamości. Za usiłowanie przekroczenia granicy wbrew przepisom zostali zatrzymani. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

Czterej Czeczeni oskarżeni w Polsce. Zarzut: praca na rzecz Państwa Islamskiego!

Kierowcy przedstawiono zarzut pomocnictwa w nielegalnym przekraczaniu granicy, a nastepnie zwolniono. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Szczecinie.

ZOBACZ WIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=83B5PMcYRz0

Za: strazgraniczna.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,174FaniLubię
17,894ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy