w ,

Szokujący film! Dzieci Państwa Islamskiego zabijają jeńców. Tacy będą mordować w Europie [WIDEO]

Państwo Islamskie wypuściło kolejny szokujący film na którym chłopcy, którzy nie mają nawet 14 lat, stoją nad złapanymi jeńcami z pistoletami w dłoniach, a następnie dokonują egzekucji jeńców strzelając im w tył głowy. Chłopców-morderców na filmie opisano jako przedstawicieli różnych narodowości, pochodzących z różnych krajów, w tym jednego z chłopców przedstawiono jako Brytyjczyka (drugi z prawej na filmie), który miał zostać zidentyfikowany jako Abu Abdullah al-Britani, a jego pochodzący z Wielkiej Brytanii ojciec, który był dzihadystą, zginął w wyniku ataku drona. Pozostali chłopcy pochodzą z Egiptu, Turcji, Tunezji i Uzbekistanu. Ofiarami młodych zabójców byli bojownicy kurdyjscy.

Cały rytuał mordowania miał już wcześniej napisany scenariusz i został dokładnie wyreżyserowany. Scena filmowana jest z różnych ujęć, widać profesjonalny montaż, materiał też buduje napięcie, są zbliżenia na twarze jeńców, którzy za chwilę skończą z kulą w głowie. Jeden z nastolatków wygłasza orędzie, reszta w tym czasie czeka na to aż wyda on komendę do strzału. Ta w końcu pada. Nastolatkowie wyciągają pistolety i po okrzyku „Allahu Akbar” strzelają. Sfilmowane zostały również ciała zabitych, aby pokazać, że egzekucja nie była żadną inscenizacją…

Warto zwrócić uwagę na nagraniu, że dzieciak, który jest przedstawiony jako Brytyjczyk, zanim dochodzi do wyciągnięcia broni bierze bardzo głęboki oddech, widać, że mimo wszystko cała ta sytuacja jest dla niego ogromnym przeżyciem. Z czasem pewnie stanie się rutyną.

Coraz więcej informacji dociera w ostatnich tygodniach, że to właśnie dzieci są wykorzystywane przez Państwo Islamskie do aktów terroru. Państwo Islamskie nie tylko dokonuje prania mózgów takim dzieciakom, ale również je szkoli, a to na żołnierzy, a to na zamachowców. To właśnie chłopak mniej więcej w tym samym wieku co ci na tym nagraniu dokonał niedawno zamachu w Turcji, podczas wesela zabijając w zamachu samobójczym 59 osób, a blisko setkę raniąc.

Nie miejmy więc złudzeń co do tego, że do Europy wraz z kolejnymi imigrantami nie trafią również tacy „uciekający przed wojną” nastolatkowie. Tacy, którzy będą potrafili strzelać, konstruować bomby, planować zamachy… Za: dzienniknarodowy.pl

https://www.youtube.com/watch?v=0SxWcDxGWlw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Kukiz: nie mamy do czynienia z rozwojem nacjonalizmu, tylko obroną resztek konserwatywnych wartości!

Facebook walczy z polskimi organizacjami i partiami narodowymi. To ingerencja w polską politykę!