Absurd! Radny Opola usłyszał zarzuty za nazwanie islamistów "gwałcicielami kóz!" - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Absurd! Radny Opola usłyszał zarzuty za nazwanie islamistów “gwałcicielami kóz!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Tomasz Wróbel, radny klubu Arkadiusza Wiśniewskiego i prezes Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Opolskiej tuż po zamachach w Paryżu napisał na swoim profilu na Facebooku: „bezmyślne wpuszczanie mas gwałcicieli kóz do Europy to niestety ostatni etap głupoty popełnianej przez lata”. Facet ma całkowitą rację a słowo “kozojebca” czy też po angielsku “goatfucker” już od dawna jest utożsamiane na całym świecie z islamistami.

Mówił też, że nadchodzi czas prawicy, która będzie musiała zrobić porządek w Europie. A żeby zrobić porządek niestety ucierpią też niewinni. Tak jak w każdej wojnie. Po wpisie wybuchła afera. Pojawiło się doniesienie do prokuratury.

Sądownictwo w naszym kraju jednak funkcjonuje tak, że minister sprawiedliwości rządów PO/PSL może nielegalnie posiadać broń, internautom nielegalnie zatrzymywane są komputery a kibice bezzasadnie przebywają w aresztach po kilka lat. Tym razem wszczęta została procedura przeciwko Wróblowi. Zarzuca się mu publiczne znieważenie osób na tle rasowym. Grozi za to nawet 3 lata więzienia.

Radny poprosił o umorzenie sprawy a swoją prośbę motywował tym, że szybko przeprosił za swoje zachowanie. Polityczna poprawność wchodzi szeroko na salony w naszym kraju, liczę Zbigniew Ziobro z Patrykiem Jakim zrobią niedługo porządek w całym wymiarze sprawiedliwości.

A co do samego określenia, tego typu słowa nie biorą się z kosmosu. Poniższe filmy przeznaczone są dla osób pełnoletnich:


Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy