w , ,

Szwecja: zbiorowe gwałty w Uppsali i Kalmarze!

Szwecja zmaga się z rosnącym problemem przestępczości seksualnej dokonywanej przez migrantów. W ciągu ostatniego tygodnia doszło tam do dwóch zbiorowych gwałtów – w Uppsali i Kalmarze. Pierwszy z nich grupa imigrantów transmitowała na żywo na Facebooku.

W Uppsali do gwałtu doszło w jednym z mieszkań. Policję zaalarmowała 21-letnia Josefine Lundgren, która oglądała gwałt online na zamkniętej grupie na Facebooku. Jeden z imigrantów groził widzom, aby nie zgłaszali tego na policję. Władzom udało się doprowadzić do przerwania transmisji. Policja aresztowała trzech młodych mężczyzn.

ZOBACZ: Szwecja: chłopiec zgwałcony przez grupę nastolatków-uchodźców. Nie zostaną deportowani. ABSURDALNE tłumaczenie sądu!

W ubiegłym roku w Szwecji doszło m.in. do napaści mężczyzn z ośrodka dla azylantów na kilkadziesiąt uczestniczek festiwalu muzycznego w Karlstad. Wielu Szwedów domaga się bardziej zdecydowanych działań policji i prokuratury.

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8&t=1s

Informacja prasowa za: tvp.info

Płonące Koloseum i islamskie flagi! ISIS po raz kolejny grozi Wiecznemu Miastu!

Adam Mazguła wyląduje na policyjnym dywaniku. Koniec bezprawnego używania polskiego munduru przez komunistycznego żołdaka.