w

Szyderstwo z Polski na niemieckiej paradzie! Do tego doprowadzili Petru i Tusk!

8 luty to ostatni poniedziałek karnawału, w Niemczech nazywany jest Rosenmontag. W całym kraju odbywają się tam wielkie parady, ulicami maszerują tłumy poprzebieranych ludzi. W Duessldorfie na jednej z platform przedstawiono kobietę uosabiającą „Polskę poniżoną przez Kaczyńskiego”. Kaczyńskiego przedstawiono w mundurze przypominającym gen. Jaruzelskiego bądź Augusto Pinocheta. Postać ma na otoku czapki napis „Kaczyński”. Po jego prawej stronie stoi radioodbiornik z napisem Radio Maryja.

szyderstwo-z-Polski

Naród, który nie potrafi obronić własnych kobiet, który ugina się pod jarzmem islamu, śmieje się z demokratycznych wyborów w Polsce. Liczne ograniczenia wolności obywatelskiej takie jak zakaz zgromadzeń publicznych czy ograniczanie wolności prasy, jasno pokazują, że to Niemcy mają problem z demokracją (i nie tylko oni: Francja walczy ze swoimi obywatelami. Stłumiono antyimigrancką demonstrację. WIDEO!)

Pozostaje pytanie kto zasponsorował powstanie takiej platformy albo czy nie jest to robota “naszych” folksdojczów? W końcu wielomiesięczne szczucie Petru, Tuska, Kijowskiego, Michnika czy Schetyny musiało doprowadzić do powstania wizerunku Polski jako kraju, w którym obywatele są tłamszeni a każdy obowiązkowo musi chodzić do kościoła i słuchać Radia Maryja.

Na Twitterze pojawiły się już liczne przeróbki:
Na Twitterze pojawiły się już liczne przeróbki:

Przypomnijmy również kto wyrazić aprobatę do hańbiącej Polskę debaty w Parlamencie Europejskim:

4 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Stanisław Michalkiewicz – “Jakich reform potrzebuje Polska?”

Max Kolonko o TVP – Telewizja to jest business!