w

Trzej główni wydawcy prasy w Polsce należą do Niemców. Na czwartym miejscu jest… Agora!

Z danych publikowanych przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy wynika, że trzema największymi wydawcami prasy w Polsce są należące do Niemców wydawnictwa: Bauer, Ringier Axel Springer Polska oraz Polska Press Grupa. Na czwartym miejscu uplasowała się Agora (wydawca Gazety Wyborczej). Wspomniane wydawnictwa mają pozycję dominującą na polskim rynku prasy. Z ich inicjatywy ukazuje się 3/4 wszystkich drukowanych w naszym kraju egzemplarzy gazet i magazynów. Tak, że tego…

ZOBACZ: Niemieckie media w Polsce każą nam przyjmować imigrantów

Z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy, które zostały opracowane przez branżowy portal WirtualneMedia.pl, wynika że Wydawnictwo Bauer, kontrolowane przez niemiecką grupę Bauer Media Group, sprzedało w ubiegłym roku 239,8 mln egzemplarzy wydrukowanych przez siebie gazet. Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska (m.in. Fakt, Newsweek), należące do niemiecko-szwajcarskiego koncernu medialnego Ringier Axel Springer Media AG, sprzedało w ubiegłym roku 116,3 mln egzemplarzy wydrukowanych przez siebie gazet. Zamykające pudło wydawnictwo Polska Press Grupa (wchodzi w skład niemieckiego koncernu Verlagsgruppe Passau) sprzedało w ubiegłym roku 93,6 mln egzemplarzy wydrukowanych przez siebie gazet. Na czwartym miejscu zestawienia uplasowała się Agora (wydawca Gazety Wyborczej). W ubiegłym roku udało się jej sprzedać 52,2 mln wydrukowanych przez siebie gazet.

Jeśli ktoś miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, to powinien się ich pozbyć. Mediami drukowanymi w Polsce rządzą Niemcy do spółki z wydawcą Gazety Wyborczej.

Artykuł za niewygodne.info.pl za: Bauer ciągle największym wydawcą prasy w Polsce, dalej RASP i Polska Press (WirtualneMedia.pl)

MÓJ KOMENTARZ: jak w Polsce ma być normalnie skoro mediami rządzą Niemcy? Przecież to jest jasne, że dla Niemców najważniejszy jest interes Niemiec a nie Polski, dlaczego zatem mieliby wspierać „dobre zmiany” w naszym kraju? Kto tego nie rozumie to musi mieć zdrowo zindoktrynowany rozum. Kolejna największa gazeta jest kontrolowana przez faceta, który urodził się w komunistycznej rodzinie, jego brat mordował polskich patriotów, sam jest pochodzenia żydowskiego i w każdym możliwym miejscu atakuje Polaków i chwalebne momenty polskiej historii. Te media mają wielką siłę przekazu, dziesiątki portali internetowych i ich kłamstwa powtarzane dziesiątki razy w końcu trafiają do Polaków… Jak możemy to powstrzymać? Informacje bierzcie tylko z Internetu! Przeglądajcie portale: wpolityce.pl, parezja.pl, niewygodne.info.pl, niezalezna.pl, kresy.pl, fronda.pl, wmeritum.pl, mysl24.pl, polskaniepodlegla.pl, niepoprawni.pl, pch24.pl, prawy.pl, gazetapolska.pl, tv-trwam.pl, radiomaryja.pl oraz oczywiście prawicowyinternet.pl :-) 

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Koniec rozumu. Koniec Internetu. Droga krzyżowa dla umysłu, czyli teatr KOD-u na ulicy!

Niemcy wykupili praktycznie wszystkie media w Polsce! Sterują polską opinią publiczną!