Unia rozdaje imigrantom karty płatnicze z gotówką na kontach! To nie żart!

2
23394

Blisko 350 mln euro kosztuje najnowszy pomysł eurokratów – „Emergency Social Safety Net”. Polega on na rozdawnictwie imigrantom chcącym przedostać się na terytorium państw członkowskich UE kart płatniczych z gotówką na koncie.

30 euro mają dostawać miesiąc w miesiąc uchodźcy na swoje wydatki. Zdaniem Komisji Europejskiej, która odpowiedzialna jest za tą akcję, ma ona dać poczucie “odrobiny normalności” imigrantom i polepszyć ich warunki bytowe. „Emergency Social Safety Net” ruszy od 1 października i jest jednym z punktów porozumienia pomiędzy Brukselą i Ankarą. Warto zaznaczyć, że uchodźcy otrzymane od UE pieniądze wydadzą właśnie w Turcji, co należy kwalifikować jako kolejny element “płacenia” Erdoganowi za uszczelnianie granic. Za: dzienniknarodowy.pl

ZOBACZ: Unia Europejska nie ukarze Polski za sprzeciw wobec przyjmowania imigrantów!

Komentarze:

komentarzy

2 KOMENTARZE

  1. Nie bardzo rozumiem jakie to “płacenie Turcji za uszczelnienie granic” skoro mają to dostawać “chcący się przedostać na terytorium państw członkowskich UE”. To raczej detal z bankierami, żeby urwali coś z unijnej publicznej kasy za obsługę tego bajzlu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here