w , , ,

W austriackich szkołach więcej muzułmanów niż katolików. Zdecydowany komentarz Andruszkiewicza!

W szkołach uczy się więcej muzułmańskich niż katolickich dzieci- ten scenariusz właśnie stał się oficjalnym faktem, a potwierdza go spis przeprowadzony w Austrii na zlecenie rządu. Prognozy nie pozostawiają złudzeń- ten trend w Europie będzie się pogłębiał.

Po raz pierwszy w wiedeńskich szkołach uczyć się będzie więcej muzułmańskich niż katolickich dzieci. Tak wynika z przeprowadzonego w Austrii spisu powszechnego. Choć proporcje są wyrównane (ok. 32 tysiące muzułmańskich i niespełna 30 tysięcy katolickich uczniów w wiedeńskich szkołach) to prognozy są zatrważające. Ten trend będzie w kolejnych latach znacząco się pogłębiał.

WIĘCEJ: Robert Winnicki: Mamy obowiązek przeciwstawić się islamizacji Europy!

„Zachód umiera na naszych oczach” – stwierdza ze smutkiem Adam Andruszkiewicz w rozmowie z TVP Info. Celem rozwiązania problemu austriackie ministerstwo edukacji planuje wprowadzenie nowego programu o etyce i tolerancji. Uczniowie dowiedzą się na nami jak egzystować w pokoju z wyznawcami islamu bez wzajemnej antagonizacji.

Sprawę komentuje Adam Andruszkiewicz na swoim Twitterze. „Nigdy nie zgodzimy się na przyjęcie islamskich imigrantów. Bez względu na szantaże Junckera i jego lokalnych podwładnych!” – zapewnia prezes Endecji.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Pierwsza strona Frankfurter Allgemeine Zeitung: 'Żadnych reparacji! Polska korzysta z profitów, jakie płyną z integracji europejskiej!’

„W kraju przeciwnika zasiewaj niezgodę i wszelkimi siłami wprowadzaj zamieszanie” – jak metody Sun Tzu stosowane są w Polsce