W Austrii wydano zakaz wstępu na basen dla uchodźców! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

W Austrii wydano zakaz wstępu na basen dla uchodźców!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Władze austriackiego miasta Mistelbach (Dolna Austria) wydały tymczasowy zakaz wstępu dla uchodźców na komunalny basen w wyniku napaści seksualnej dokonanej przez “ciemnoskórego mężczyznę” na 13-letniej dziewczynce. Atak miał miejsce w środę po południu.

– Ta wiadomość była szokiem – powiedział burmistrz miasta, Alfred Pohl, pytany przez dziennikarzy gazety “Heute”. Atak miał miejsce w środę po południu.

Dziewczynka po raz pierwszy została zaatakowana przez młodego człowieka w damskiej szatni. Tam zmusił on ją do seksu oralnego. Dziewczyna jednak stawiała zaciekle opór i zaczęła krzyczeć, zmuszając napastnika do ucieczki. Policja bada obecnie sprawę i szuka podejrzanego. Według naocznych świadków i samej ofiary człowiek ten był “cudzoziemcem” o ciemnej karnacji.

ZOBACZ: Polak o sytuacji w Niemczech: Ludzie przestają chodzić na baseny, kobiety przestają nosić lekkie ubrania (Wideo)

Obecnie w rejonie Mistelbach istnieje osiem obozów dla uchodźców, sprawdzanych obecnie przez policjantów. Po tym wypadku burmistrz czasowo zakazał wszystkim uchodźcom wstępu na basen. Przy wejściu umieszczono plakat z napisem “Dzisiaj nie ma wpisu dla uchodźców”, a dwaj strażnicy zostali zatrudnieni do patrolowania pomieszczeń.

– Ta decyzja nie była łatwa i biorę odpowiedzialność za to – powiedział burmistrz. – Zakaz dla azylantów jest tymczasowy, dopóki nie zapewnimy bezpieczeństwa korzystającym z basenu.

W ubiegłym roku Amir. A., azylant z Iraku, zgwałcił 10-letniego chłopca na basenie w Wiedniu. Po ataku mężczyzna twierdził, że było to spowodowane “nagłą potrzebą seksualną”. Napastnik został w tym miesiącu skazany na sześć lat więzienia za molestowanie seksualne i gwałt na nieletnim. Podobny incydent zdarzył się w marcu tego roku w austriackim mieście Klagenfurt, gdzie 37-letnia matka i jej czteroletni syn padli ofiarą molestowania seksualnego ze strony migranta.

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,831FaniLubię
18,077ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy